אשתו של גדי ויכמן שנרצח בבאר שבע: "הילדה לא תזכה להכיר את אבא שלה"

מיכל ראתה מול עיניה כיצד בעלה נדקר למוות על ידי נער מתחת לביתם - רק כי ביקש לשמור על השקט. "הוא פשוט תפס את הבטן, התפתל וישר נפל", היא משחזרת בדמעות, "התקשרתי למשטרה והזהרתי כדי שלא יקרה כלום, בסוף זה קרה לי"

אשתו של גדי ויכמן שנרצח הלילה בבאר שבע, ראתה כיצד הוא נדקר על ידי נער מתחת לביתם, רק כיוון שביקש ממנו לשמור על השקט, כדי שבתם הקטנה לא תתעורר. בנוסף היא מספרת שהתקשרה לפני כן למשטרה - אך ניידת לא הגיעה: "הילדה שלי בת שנתיים לא תזכה להכיר את אבא שלה, נהרסה משפחה שלמה", אמרה.

מיכל שיחזרה את השתלשלות האירועים, שהובילה לרצח הטרגי: "שמעתי צרחות וקללות של הנערים שהיו פה למטה, שזה משהו קבוע. אתמול היה השיא, כנראה הם הסתכסכו ביניהם. לאחר מכן התקשרתי למשטרה ואמרתי שאני שומעת בקבוקים מתנפצים ושהם מקללים, ושיקרה משהו, ובסוף זה קרה לי".

"כשבעלי הגיע, הוא יצא למרפסת ואמר להם בצורה מאד יפה, 'אין בעיה שתהיו כאן, תיהנו, אבל תהיו בשקט, אנשים גרים פה זה מפריע, אנשים ישנים'. אבל הם קיללו אותו", סיפרה מיכל. "הוא רצה לרדת אליהם עוד פעם ולהגיד להם שיפסיקו עם הרעש, כי ממש כבר היה מאוחר, ואני התקשרתי למשטרה באותו הזמן. המשטרה כמובן לא הגיעה והוא נשאר שם איתם לבד. אני ישבתי במרפסת, ראיתי הכל. הוא פשוט הגיע אליהם, וזה שקילל אותו פשוט הלך אליו בהליכה מהירה מאוד, נתן לו נגיחה בראש ודקר אותו".

"עד עכשיו אני לא מעכלת"

מיכל שצפתה בכל האירוע מיהרה לסייע לו: "ראיתי אותו, הוא פשוט תפס את הבטן, התפתל וישר נפל. הילדה שלי הייתה בידיים שלי, איתי שם במרפסת. כשהגעתי אליו אמרתי 'גדי, הכל בסדר? והוא נשם שתי נשימות וזהו. כבר לא הגיב יותר. אחרי זה הגיעה המשטרה, השכנים ניסו לעזור וראיתי את מד"א שמנסים להחיות אותו, אז הבנתי פחות או יותר מה קורה".

"הקלות הזאת באמת שאנשים לא חושבים, הקלות הזאת ששולפים בקבוק ששוברים או סכינים, ולא חושבים על זה שהם הורסים גם את החיים של עצמם, כי הנער הזה יתפסו אותו בסוף, גם הרס לעצמו את החיים וגם הרס משפחה שלמה. הרס פשוט משפחה שלמה", אמרה מיכל בדמעות.

"הילדה שלי בת שנתיים לא תזכה להכיר את אבא שלה. והבן שלי הגדול איבד אותו, הוא פשוט איבד אותו. וכמובן שגם אני. זו משפחה שלמה שהתפרקה. הילדים עדיין לא יודעים אפילו, צריכה לבוא פסיכולוגית כדי לעזור לי איך בכלל להסביר דבר כזה. הילדים אצל שכנים, הם מפוצלים, הם לא יודעים שאין להם אבא. זה נראה כמו חלום", מספרה מיכל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת