גדי ויכמן נרצח ביום הולדתה של בתו

השקט בשכונת נווה זאב שבבאר שבע הופר הלילה, כאשר גדי ויכמן ירד להעיר לבני נוער על רעש שהקימו - ולא שב. רק שעות קודם לכן חגג גדי את יום הולדתה של בתו הפעוטה, וקרוביו מתקשים להתמודד עם ההלם. בתגובה לרצח אמר ראש עיריית באר שבע רוביק דנילוביץ': "לא נעבור לסדר היום על מקרים כאלה. זהו רצח מחריד"

רגעי אושר אחרונים עם בתו (באדיבות המשפחה)

מיכל וגדי ויכמן ציינו אמש בביתם שבשכונת נווה זאב בבאר שבע את יום הולדתה של בתם. אך למרבה הצער, השמחה התחלפה בעצב כשהתברר כשהילדה השמחה תגדל מעתה ללא אבא.

כאשר ניסה גדי להרדים את בנותיו, הוא נתקל בחבורת נערים שהרעישה מחוץ לחלון ביתם. כאשר ירד מביתו לבקש מהם לשמור על השקט הוא נדקר בפלג גופו העליון ומת במקום. קרובי משפחתו מספרים כי בני המשפחה שרויים בהלם מאז המקרה, ומתקשים לעכל את מותו של אב המשפחה.

גם ראש עיריית באר שבע התייחס הבוקר לרצח: "מדובר ברצח מזעזע שאסור לעבור עליו שאסור לעבור עליו לסדר היום", אמר דנילוביץ', "לצערי אנו עדים לתופעה של התגברות האלימות בקרב בני הנוער במדינת ישראל. אגביר את הפיקוח על שתיית אלכוהול בקרב בני נוער בציבור".

במקביל נמשכת חקירת המקרה, כאשר במחוז הדרום של המשטרה הטילו את החקירה על אנשי היחידה המרכזית. נכון לעכשיו, לא נעצרו חשודים במעשה לאחר שהנערים נמלטו מהזירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת