סופ"ש אלים: 3 רציחות ב-6 שעות

סוף שבוע של אלימות ברחבי הארץ: 3 בני אדם נרצחו בתוך 6 שעות ברחבי המדינה. ההרוגים: בני 19, 26 ו-36. בבאר שבע נרצח גדי ויכלר, אב לילדה שביקש לשמור על השקט סמוך לביתו; שני מקרי רצח במגזר הערבי - בנצרת ובערוער; צעיר נורה ונפצע קשה בראשון לציון

נדקר בחזה למוות. אילוסטרציה (AP)

סוף שבוע של אלימות ברחבי הארץ: שלושה מקרי רצח אירעו בצפון ובדרום בתוך פרק זמן של שש שעות בלבד. בנצרת, בן 19 נרצח מסיבות לא ברורות, בבאר שבע נרצח בן 36 לאחר שביקש לשמור על השקט סמוך לביתו ובערוער שבנגב נרצח בן 27 בקרב בקטטה שהתנהלה בעיר, נער בן 15 נפצע קשה באותו אירוע.

סוף השבוע הקטלני החל כשצעיר כבן 19 מנצרת נדקר למוות על ידי אלמונים בשכונת אפחורה בנצרת. הצעיר תושב העיר, פונה תחילה לבית החולים האנגלי בעיר כשהוא במצב קשה מאוד. הוא נמצא כשהוא דקור בפלג גופו העליון. זמן לא לאחר שהגיע לבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה ומסרה כי הרקע לאירוע לא ידוע.

ביקש לשמור על השקט - ונרצח

בהמשך נבדק חשד לרצח בבאר שבע: סמוך לשעה שתיים וחצי לפנות בוקר התקבלה קריאה במוקד מד"א באר שבע על גבר שנדקר בפלג גופו העליון סמוך לביתו. כוח מד"א שיצא למקום מצא את גדי ויכלר, בן 36, כשהוא דקור בפלג גופו העליון. למרות מאמצי החייאה שבוצעו בשטח הצוות נאלץ לקבוע את מותו.

ממצאים ראשוניים עולה כי הגבר ירד מדירתו לבקש מכמה אנשים ששהו ברחוב בו הוא גר לשמור על השקט, ואז הוא נדקר בחזהו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, כשטרם נעצרו חשודים במעשה.

יריות בערוער ובראשון לציון

כמעט במקביל, הוזעקה המשטרה אל ערוער הסמוכה: קטטה שפרצה בין משפחות בעיר התלהטה במהירות לאירוע ירי, בו נפצע אנוש צעיר בן 27 ונפצע קשה נער בן 15. שני הפצועים הובלו על ידי כוחות מד"א אל בית החולים סורוקה בבאר שבע, שם נאלצו לקבוע את מותו של הצעיר, הנער עדיין מאושפז בבית החולים.

האירועים נמשכו אל תוך שעות הבוקר: סמוך לשעה שש וחצי נורה צעיר בן 24 בכל חלקי גופו ברחוב אנילביץ' בראשון לציון. כוח מד"א שהוזעק לזירת הרי פינה את הפצוע לבית החולים אסף הרופא בצריפין כשהוא פצוע קשה. המשטרה עצרה חשוד בירי, צעיר בן 26, כשלפי החשד הוא השתמש בנשק המשמש אותו בעבודתו כמאבטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת