חשד: עובד בנתב"ג ניסה להבריח 12 אלף כדורי אין אונות

עובד בכיר בחברה שמעניקה שירותים בנתב"ג נעצר ומעצרו הוארך בחשד לניסיון הברחה של סיגריות וכדורי אין אונות. במהלך מעקב שנעשה אחריו הוא התגלה עם 3 מזוודות שכללו כ-315 קרטוני סיגריות וכ-12 אלף כדורי כדורי אין אונות - בשווי כולל של כ-100 אלף שקלים

ניסה להבריח 12 אלף כדורי אין אונות. ארכי (חדשות 2)

בית משפט השלום ברמלה האריך בשלושה ימים את מעצרו של עובד בכיר בחברה המעניקה שירותים בנתב"ג, החשוד בניסיון הברחה של כ-315 קרטוני סיגריות וכ-12 אלף כדורי כדורי אין אונות - בשווי כולל של כ-100 אלף שקלים.

הפרשה נחשפה לאחר שבמהלך פעילות סמויה של עובדי המכס בטרמינל 3, הם הבחינו בשני עובדי חברה המעניקה שירותים מנתב"ג מבצעים פעילות חשודה. השניים, נראו כשהם לוקחים שלוש מזוודות שהגיעו בטיסה ממוסקבה לתל אביב המזוודות ומעבירים אותן לכיוון שער הפונה לשטח הקרקעי אווירי.

במהלך מעקב שנערך אחריהם, נצפה החשוד כשהוא מגיע עם רכב לשטח הקרקעי אווירי ומתכוון להעמיס את שלוש המזוודות על רכב החברה. שלושת העובדים והכבודה עוכבו לבדיקה על ידי עובדי המכס, ומבדיקת המזוודות עלה כי הן מכילות כ-315 קרטוני סיגריות ועוד כ-12 אלף כדורי אין אונות מסוג "טייגר קינג".

בחקירתו טען החשוד שנעצר בעקבות הפרשה, כי אדם שהתקשר אליו ממספר חסוי לטלפון דיבר אליו בבוטות ואמר לו כי מדובר במזוודות שלו כי הוא דורש להעבירן אליו באופן מיידי. כמו כן, לטענת החשוד אותו אדם מסר לו את מספרי המזוודות, אולם הדף בו המספרים היו אמורים להירשם, לא נמצא ברשותו

בנוסף, החשוד הכחיש את מעורבותו בניסיון הברחת המוצרים ובהוצאת המזוודות מהשטח הסטרילי לשטח הציבורי, וזאת ללא בדיקת מכס ותשלום מיסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת