האונס הקבוצתי במסיבת הסיום של בי"ס: "לא שמענו כלום"

חקירת האונס הקבוצתי שבוצע לכאורה בנערה בת 18, בשעה שחבריה שתו, בילו ורקדו, מגלה כי רבים מהם כלל לא ידעו על מה שהתרחש בווילה. 4 החשודים במעשה הם המציל בבריכה, מאבטח, פועל ניקיון ערבי ופועל ניקיון סודני, שעל פי החשד אנסו את הנערה בזה אחר זה. אחד התלמידים שהיה בווילה סיפר: "לא שמנו לב, היינו תמימים"

מסיבת הסיום של התיכון שהייתה אמורה להיות ערב בלתי נשכח הפכה לליל בלהות, לאחר שארבעה גברים נעצרו בחשד שביצעו מעשה סדום בזה אחר זה בתלמידת י"ב במהלך "אפטר פארטי" בתום המסיבה. אתמול הוחלט להאריך את מעצרם, והבוקר ידון בית המשפט המחוזי בערעור שהגישו סניגוריהם על ההחלטה.

על פי הפרסום הבוקר ב"ידיעות אחרונות", ארבעת החשודים הם עובדי הווילה המפוארת "אחוזת גן עדן" שביישוב שדות מיכה ליד בית שמש: המציל בבריכה, מאבטח, פועל ניקיון ערבי ופועל ניקיון סודני, שעל פי החשד השקו את הנערה בת ה-18 במשקאות אלכוהוליים, וכשהכרתה הייתה מעורפלת - ביצעו בה מעשה מיני בכפייה.

רונן (שם בדוי), הלומד עם הנערה שהותקפה באותה שכבה, סיפר הבוקר בריאיון לגלי צה"ל על הערב שבו אירע לכאורה, בזמן שחבריה רוקדים ונהנים במסיבה. "המסיבה הייתה ביום ראשון בלילה, לאחר מסיבת הסיום, בווילה במושב בבית שמש והכל התחיל כרגיל".

"היינו בהלם מוחלט"

"לא שמנו לב, לא ראינו, היינו ממש תמימים, אנחנו באמת שכבה של ילדים ממש טובים ולא חשבנו שמשהו כזה יכול לקרות", טען רונן, שסיפר שבכלל שמע על האירוע בתקשורת. "ניסינו להאמין שזה לא אנחנו, היינו בהלם מוחלט".  

לדברי התלמיד, היו במקום כ-150 בני נוער, שהגיעו למקום בהסעות מאורגנות עמן גם שבו לביתם בסוף הערב, יחד עם אותה נערה שנמצאה מאוחר יותר מוטלת באחד החדרים לאחר שעל פי החשד נאנסה על ידי ארבעת הגברים. "כל אחד תפס את הפינה שלו, במהלך המסיבה אתה לא יכול לשים לב שאחד מתוך ה-150 לא נמצא", אמר רונן. "לא שמנו לב לזה, זה לא הורגש".

בסביבות השעה 4:00 לפנות בוקר, שבו הנערים לביתם, ורק אתמול גילו על מה שהתרחש לכאורה בתוך הווילה. "אני לא מכיר אותה באופן אישי, אבל כולם כואבים עליה", הוסיף רונן. "זה עניין שלא היה צריך לקרות".

החשודים מכחישים את החשד החמור שהועלה נגדם. למרות זאת בית משפט השלום בירושלים החליט אתמול להאריך את מעצרם של שניים מהחשודים בשלושה ימים, ושל השניים האחרים בשישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת