חשד: נערה נאנסה מחוץ למועדון בת"א

הותר לפרסום: המשטרה מנהלת מצוד אחר חשודים ממוצא אפריקני, בחשד שתקפו ושדדו נער ונערה במגרש חנייה של מועדון בתל אביב. על פי החשד, הנערה בת ה-15 נאנסה לעיני בן זוגה

מצוד אחר חשוד אפריקני. ארכיון (חדשות 2)

אירוע מזעזע של תקיפה ביום העצמאות בתל אביב: נערה שיצאה ממועדון בעיר בשעת לילה מאוחרת אחרי החגיגות, התלוננה במשטרה על אונס אכזרי שעברה לדבריה על ידי תושב אפריקני, שתקף אותה ונער נוסף שהיה עמה בחניון המועדון, ושדד את כספם. בשלב זה טרם נעצרו חשודים במעשה והמשטרה מנהלת מצוד אחר מספר חשודים בהתאם לעדויות שנלקחו מהשניים.

ביום העצמאות, יצאו שני הקטינים לחגוג במועדון ברחוב שיבת ציון בתל אביב. בתום הבילוי, יצאו השניים מהמועדון לחניון שמחוצה לו, שם הותקפו. על פי החשד, השניים הותקפו ונשדדו. מעדויותיהם עולה שהקטינה, נערה בת 15 נאנסה לעיני בן זוגה, שהוכה על ידי התוקפים.

בשלב זה לא ידוע אם מדובר בתוקף אחד או יותר, אך המשטרה חושדת כי מדובר בנתינים זרים, משום שלפי התיאור שמסרו קרבנות העבירה, התוקף היה ממוצא אפריקני. המשטרה עורכת מצוד אחר החשודים במעשה, כאשר הם מתמקדים באזורים בהם גרים נתינים זרים ממוצא אפריקני. אולם, נכון לשלב זה, לא נעצרו חשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת