זוהתה הגופה החרוכה מקיבוץ שמרת

שלושה ימים אחרי שנתגלתה בשדות קיבוץ שמרת, זוהתה גופתה של האישה שנמצאה חרוכה. מדובר בתושבת עכו, בת 60, שנעלמה ביום שישי בבוקר. בני משפחתה בהלם: "אין לנו אויבים, זה סיפור מזעזע ומוזר", אמר אחד מבניה. המשטרה ממשיכה לחקור את האירוע בניסיון לברר את נסיבות מותה של האישה

זוהתה גופתה של ג'אליה חליל (חדשות 2)

פתרון חלקי לתעלומה: בעקבות חקירה מאומצת של המשטרה, זוהתה גופת האישה שאותרה שרופה ביום שישי בשדות קיבוץ שמרת. מדובר בג'אליה חליל, בת ה-60 מהעיר העתיקה בעכו, שנעדרת מאז יום שישי בבוקר. בני משפחתה של האישה פנו עוד ביום שבת למשטרה לעדכן אותם על כך שאם המשפחה לא חזרה הביתה מאז יצאה ביום שישי בבוקר. מיד עם היוודע על היעלמות, נלקחו מבני המשפחה דגימות DNA, שסייעו בזיהוי הגופה.

עוד לפני זיהוי האישה, במשפחה חשדו שאמא שלהם קשורה לגופה שאותרה. הסמיכות בין היעלמותה של חליל ומציאת הגופה, וכן המיקום בו היא נמצאה - הפכה את החשש מהגרוע מכל לממשי. "חששנו לחייה של אמא שלי, במיוחד לאחר ששמענו על מציאת הגופה", סיפר בנה של המנוחה לחדשות 2 באינטרנט, "פנינו למשטרה וגם לתושבי העיר שיסייעו לנו בחיפוש - והיום קיבלנו את הבשורה הקשה מכל".

"קשה לשמוע שהגופה הוצתה", המשיך הבן, "עכשיו כשאני יודע שהגופה היא של אמי. אמא שלי בסך הכל הכינה אוכל לאבי באותו יום, והייתה אמורה להגיע לתפילת יום השישי במסגד, אליה היא לא הגיעה. זה היה מוזר, הקשר איתה נותק".

"לנו כמשפחה אין אויבים", סיפר הבן, "אנחנו עובדים לפרנסתנו, אני ואחיי. כל הסיפור הזה מזעזע ומוזר. אנחנו מקווים שהמשטרה תתפוס את האחראים למעשה". במקביל, המשטרה ממשיכה לחקור אם מדובר בזירת רצח.

בבית המשפחה בעיר העתיקה בעכו הוקמה סוכת אבלים, אליה החלו לזרום בני משפחה ומכרים רבים. ביומיים האחרונים, הפכה ההעלמות לשיחת היום בעכו, כאשר רוב התושבים הביעו חשש שאכן מדובר בגופתה של חליל וכעת הסתבר שהחשש - היה מוצדק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת