ת"א: בן 20 נעצר בחשד שהשליך בקבוקי תבערה לעבר דירות של פליטים

משטרת מרחב יפתח עצרה הלילה צעיר החשוד שהבעיר דירותיהם של מבקשי מקלט בדרום תל אביב ביום שישי לפנות בוקר. לא היו נפגעים באירוע, אך נזק קל נגרם לבתים וגם לגן ילדים שעלו באש. הבוקר הוארך מעצרו בשלושה ימים נוספים

גן הילדים שהוצת בדרום ת"א (Activestills)

משטרת מרחב יפתח עצרה הלילה את חיים מולא, תושב תל אביב כבן 20, המתגורר בשכונת שפירא, בחשד שהשליך בסוף השבוע האחרון בקבוקי תבערה לעבר דירות של פליטים ומבקשי מקלט בעיר. הבוקר הוארך מעצרו בשלושה ימים בבית משפט השלום בת"א. לאחרונה נעצר מולא בחשד למעשה דומה - השלכת ביצים על פליטים.

ביום שישי האחרון התקבלה תלונה במשטרה, לפיה דירות המשמשות למגורים וכן דירה המשמשת כגן ילדים של מבקשי מקלט זרים בשכונת שפירא שבדרום תל אביב, הותקפו באמצעות בקבוקי תבערה. ככל הנראה, החשוד ביצע את המעשה בלילה שבין חמישי לשישי במספר דירות ברחובות סלנט, רלב"ג ומסילת ישרים. "בשלב ראשוני זה חומר הראיות חסוי ולא ניתן להתייחס לתוכן הדברים", מסר יקי קהן, עורך דינו של החשוד. "מרשי מכחיש כי ביצע את העבירות המיוחסות לו".

באירועים אמנם לא היו נפגעים בנפש, אך נזק נגרם לדירות. בתגובה להתקפה האלימה, ערכו ארגוני הסיוע לעובדים זרים הפגנת תמיכה בפליטים בצהרי יום שישי בדרום תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת