חלפו במקרה בזירת רצח - ונלכדו עם קטנוע גנוב

המזל לא שיחק לשני צעירים שנסעו בפאתי קיבוץ שמרת, שם אותרה בצהריים גופה חרוכה. התנהגותם עוררה את חשד השוטרים שהורו להם לעצור, מה שגרם לאחד מהם לפתוח במנוסה. בתום מרדף קצר הוא נעצר והתברר כי כלל לא החזיק ברישיון נהיגה

שני עבריינים שהגיעו אחר הצהריים אל זירת השריפה בצפון שבה נמצאה גופה חרוכה, היו - ככל הנראה - האנשים הלא נכונים - בזמן ובמקום הגרועים ביותר: הכוחות שהיו עסוקים באיסוף ממצאים נתקלו לפתע בקטנוע רכוב על ידי שני צעירים - שהצליחו לעורר את חשד השוטרים. אלה הורו להם לעצור, וכעבור זמן קצר פתח אחד מהם במנוסה. הוא נתפס כעבור זמן קצר, ובדיקה ראשונית העלתה כי אותו הקטנוע היה גנוב.

קצין המודיעין של תחנת עכו במשטרה, פקד אשר מלכה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע המפתיע שהתרחש בעת סקירת הזירה שבה אותרה הגופה. "הייתי שם יחד עם ראש משמרת הסיור, מישל עדי", הוא אמר.

"פתאום הבחנו בזוג צעירים רכובים על קטנוע. ביקשנו לתחקר אותם - ואז אחד מהם החל להימלט. פתחנו אחריו במרדף שהסתיים אחרי זמן קצר מאוד - בערך 5-6 דקות. הנהג הוא חייל שנסע על קטנוע גנוב, מבלי שיהיה לו רישיון נהיגה", סיכם.

בדיקת זהותו של חברו של הנהג, שהיה עמו בזמן האירוע, העלתה כי מדובר בקטין בן 17. החייל הובא לתחנת המשטרה - שם הוא נחקר בחשד להכשלת שוטרים.

הגופה באזור שמרת נמצאה בשעות הצהריים על ידי כוחות כיבוי שפעלו בשדה פתוח. במשטרה מעריכים כי מדובר ברצח. האש השתוללה בשדה קוצים. לאחר שהושגה עליה שליטה, דיווחו כוחות הכיבוי למשטרה על איתור אלמוני ללא רוח חיים - כשעל גופתו סימני כוויות קשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת