חשד: מספר צעירים תיעדו קיום מין קבוצתי - והפיצו את הסרטון באינטרנט

שבוע אחרי תיעוד קיום יחסי המין בחוף בוגרשוב, פרשה נוספת צפויה לעורר סערה. סרטון שדלף בימים האחרונים לאינטרנט, מתעד ארבעה צעירים שמקיימים יחסי מין עם צעירה שאינה מודעת לצילום ונסיבות הימצאותה במקום אינן ברורות. המשטרה פתחה בחקירה בעקבות תלונה של ח"כ ליה שמטוב

חשד לפרשה נוספת של מין קבוצתי - שנוטה לפלילים: בימים האחרונים מופץ באינטרנט סרטון בו נראים ארבעה צעירים מקיימים יחסי מין עם צעירה נוספת. בסרטון נראים הצעירים בבירור, כשהם פונים לאותה צעירה בצורה משפילה, ובנוסף מספרים כי ישנם צעירים נוספים שמחכים לקיים איתה יחסי מין.

מצפייה בסרטון, שבחרנו שלא לפרסם, ניתן לראות כי הצעירה לא מתנגדת באופן פעיל ליחסי המין, אך הנסיבות שהביאו אותה לקיימם לא ברורות. נראה שהיא לא מודעת למעשיה לחלוטין ובוודאי שלא לעובדה שהיא מצולמת.

הסרטון הגיע לידיה של ח"כ ליה שמטוב מישראל ביתנו, שהחליטה להגיש תלונה במשטרה. "לא ייתכן שדברים כאלו יצולמו ויופצו באינטרנט, ואף אחד לא יהיה הפה של הנערה המסכנה", אמרה ח"כ שמטוב. "אני מצפה מהמשטרה שתחקור את הפרשה במהירות ותגיש כתבי אישום מאוד חמורים".

בעקבות התלונה, פתחה המשטרה בחקירה בחשד לאונס קבוצתי. כעת יצטרכו החוקרים לברר אם הצעירה הייתה שיכורה, מסוממת, לוקה בנפשה או נערת ליווי אותה הזמינו הצעירים המתועדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת