חשד: תלמידי י"ב אנסו בן 13 במקלט בית הספר

המשטרה עצרה 3 תלמידי כיתה י"ב מתל אביב בחשד שביצעו מעשה סדום בנער בן 13 בשטח בית הספר. על פי החשד, השלושה כלאו את הנער במקלט ושם תקפו אותו מינית באלימות. בית המשפט האריך את מעצרם בשלושה ימים

חשד למקרה נוסף של תקיפה מינית על ידי בני-נוער: שלושה תלמידי י"ב בתיכון בתל אביב נעצרו אתמול בחשד שביצעו מעשי אונס בנער צעיר הלומד עמם בבית הספר. החשודים, בגיר ושני קטינים, לא הודו במעשים ואינם קושרים את עצמם לאירוע. 

על פי החשד, השלושה לקחו את הנער בן ה-13, תלמיד כיתה ז', למקלט בבית הספר, שם כלאו אותו, ביצעו בו מעשי סדום והתעללו בו מינית. החשדות נגד השלושה הם מעשה סדום וכליאת שווא.

חוקרי מרחב יפתח במשטרת תל אביב עצרו אתמול את שלושת החשודים לחקירה, והיום האריכו בית משפט השלום בת"א ובית משפט השלום לנוער מעצרם בשלושה ימים.

עורך הדין דן באומן מהסנגוריה הציבורית, המייצג את אחד החשודים, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "החשדות נפלו על מרשי כרעם ביום בהיר. מלבד היכרותו עם הנער, הוא מכחיש כל קשר לחשדות שהועלו נגדו".

עו"ד שמשון וייס, המייצג חשוד אחר , הוסיף: "מרשי לא מכיר את הנער הזה ולא מכיר דבר בנוגע לחשדות נגדו. הוא ילד נורמטיבי שהולך להתגייס ליחידה מובחרת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת