חשד: פיתו גבר נשוי - וניסו לסחוט מיליון שקלים

שתי צעירות מהצפון ניסו לבצע עוקץ מהסרטים. הן פיתו גבר נשוי, תיעדו אותו בחשאי מקיים עם אחת מהן יחסי מין – ואז דרשו ממנו באמצעות גורם שלישי מיליון שקלים כדי לא לפרסם את התמונות. הגבר התלונן במשטרה, ובזמן מפגש העברת כספי הסחיטה המעורבים נעצרו

ביקשו מיליון שקל בעבור השתיקה. ארכיון (חדשות 2)

פרשת סחיטה בצפון הארץ: שתי צעירות בשנות ה-20 לחייהן החליטו לטמון פח לגבר תושב הצפון, ותיעדו מפגש עם אחת מהן, בו קיימו השניים יחסי מין. השתיים ביקשו מגבר נוסף שיבצע בעבורן את הסחיטה, אח הנסחט פנה למשטרה - והשלושה נעצרו.

על פי חשד המשטרה, שתי הצעירות, בנות 25 ו-28 מצפת וראש פינה, פיתו את הגבר (40), נשוי ואב לילדים, שייפגש עם אחת מהן בצימר בצפון. השתיים דאגו להציב בצימר מצלמה נסתרת מבעוד מועד, על מנת לתעד את המפגש. אחרי שהיה ברשותן החומר לסחיטה, פנו השתיים לתושב צפת בן 48, שיתקשר לאיש ויבקש ממנו מיליון שקלים בתמורה לשתיקת המעורבים בסחיטה.

אתמול, התייצב הנסחט במשטרת מרחב ירדן ודיווח על ניסיון הסחיטה. השוטרים החליטו לערוך מבצע עוקץ לשלושת הסוחטים ולכן אמרו לאיש לתאם עמם מפגש, בו, כביכול, ימסור לשלושה חלק מהסכום. שוטרים סמויים עקבו אחר המפגש ותיעדו אותו, וברגע שהחליף הכסף ידיים - עצרו את שלושת החשודים. השלושה נחקרו ויובאו היום בפני שופט בבית משפט השלום בנצרת, לדיון בהארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת