הנערים שנחקרו על המין הקבוצתי: "היא יזמה הכל וממש לא הייתה שיכורה"

מבין שמונת הקטינים שהובאו לחקירה בפרשת המין הקבוצתי, נבדק כעת חשד לפלילים רק מצד אחד מהם. כולם לא הכחישו שהשתתפו במעשים שהתרחשו בחוף בוגרשוב בתל אביב, אך הדגישו כי הכל היה בהסכמה. במשטרה ממשיכים לנסות לאתר את האישה

פרשת המין הקבוצתי בחוף עוררה הדי זעזוע רבים בציבור, אבל שמונת הקטינים שנחקרו היום במשטרה בחשד שביצעו באישה מעשה מגונה בפומבי התקשו להבין מדוע מופנים לעברם חצי ביקורת.

למרות השתלשלות האירוע, שתיעוד שלו נחשף כאן בחדשות 2 באינטרנט, הם התעקשו כי כל שעשו היה בהסכמתה המלאה של האישה - שטרם אותרה על ידי החוקרים וזהותה עדיין לא התבררה.  

הסתמכות על עדות שסיפקו שבעה מבין אותם הקטינים שללה כל חשד לפלילים, אולם באשר לחברם ממשיכים החוקרים לבדוק חשד לכך שמעשיו עולים לכדי ביצוע עבירת מעשה מגונה בפומבי.

אחד המעורבים בפרשה היה מופתע לנוכח ההאשמות שהטיחו בו החוקרים. "אני בשוק ובהלם מכל הסיפור. אני והחברים שלי הגענו לחוף במהלך חופשת הפסח. ראינו אותה מסתובבת עירומה - ממש לא שיכורה. היא ניגשה אלינו, דיברה איתנו ועשינו את מה שעשינו",הוא גולל - והדגיש: "לא היה שום אונס - הכל נעשה ביוזמתה".

"הכל היה בהסכמה"

גם עורך דינו רון רובינשטיין ניסה להסביר כי "בסך הכל לא היה שום אקט של אונס. הכל היה בהסכמה. הנער בהלם ואנו מכחישים כל דבר שקשור באונס".

במקביל, נמשכת גם החקירה הפנימית סביב התנהלות שני השוטרים שנשלחו לזירה ועזבו אותה - לטענתם, אחרי שלא הבחינו בכל התרחשות חריגה. לצד אלה, נראה כי את הדאגה הרבה ביותר מעוררת העובדה שאירוע מטריד כל כך התרחש באין מפריע מול מאות מתרחצים - כשרק שתי קריאות הגיעו למוקד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת