תיעוד: כך נחטפה הילדה בת ה-7

שבוע לאחר שעצרה משטרת אשדוד את נהג המונית מירושלים החשוד שפיתה ילדה בת 7 מאשדוד בממתקים וביצע בה מעשים מגונים בחורשה סמוך לבית שמש, נחשף סרטון המתעד את הרגע שבו נטל הנהג את הילדה מתחנת האוטובוס שבה המתינה להסעה

בסרטון מצמרר שהגיע לידי חדשות 2 Online נראה נהג המונית החשוד כי חטף ילדה בת 7 וביצע בה לכאורה מעשים מגונים, כשהוא נוטל אותה מתחנת האוטובוס שבה המתינה להסעה לפני כשבוע. על פי החשד הנהג פיתה אותה באמצעות ממתקים ולקח אותה ליער, סמוך לבית שמש, שם ביצע בה את זממו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נהג המונית החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-40 לחייו, נעצר על ידי משטרת אשדוד בשבוע שעבר, ביום חמישי, בחשד שחטף וביצע מעשה מגונה בילדה בת ה-7, לאחר שפיתה אותה. יומיים קודם לכן, ביום שלישי, דווח למשטרת אשדוד כי בחורשה סמוך לבית שמש נמצאה הילדה שככל הנראה נחטפה באשדוד. היא אותרה כשהיא בוכה ומבוהלת והועברה חזרה לידי בני משפחתה. לאור חומרת האירוע הוחלט במרחב לכיש של המשטרה למנות צוות חקירה מיוחד.

לאנשי המשטרה סיפרה הילדה כי נחטפה על ידי אדם שאינו מוכר לה בשעה שהמתינה בתחנת אוטובוס להסעה בסיום לימודיה בבית הספר. לדבריה, האיש פיתה אותה באמצעות ממתקים ולאחר שביצע בה את המעשים, הפקיר אותה לבדה בחורשה. בזכות תושייתה היא הגיעה לכביש ראשי סמוך - ומשם הצליחה להזעיק עזרה.

תחנת האוטובוס, השבוע (חדשות 2)

"נפעל להרחיק את החשוד מהחברה"

צוות החקירה המיוחד שהוקם הצליח להגיע אל החשוד והוא נעצר ונלקח לחקירה שבה קשר את עצמו למעשים. "זהו החלום בלהות של כל הורה, חובתנו כמשטרה האמונה על שלומו ובטחונו של הציבור לעשות כל שעל ידה לתפוס את אותם חשודים מסוכנים המטילים אימתם על הציבור ולמנוע מהם להסתובב בחופשיות בחיפוש ואיתור קורבנות ילדים תמימים ורכים נוספים", אמר מפקד המחוז הדרומי, ניצב יורם הלוי.

עוד הוסיף ניצב הלוי כי "פעלנו במהירות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודיעין לאיתור ומעצר החשוד, נכין תשתית ראייתית מוצקה על מנת למנוע את שחרורו והרחקתו מהחברה לתקופה ממושכת, נמשיך ללוות את הילדה שנפגעה ומשפחתה תוך שילוב ותיאום עם גורמי הרווחה והחינוך כדי לנסות כמה שניתן להחזירם למסלול החיים"‎.