המין ההמוני בים: "יש בחוף הרבה מקרים כאלה"

לפני שבועיים, בזמן התקרית החמורה בחוף בוגרשוב היה קובי גניש מלצר במשמרת במסעדה מקומית. הוא סיפר כי הבחין בהתרחשויות, שלא היו חריגות בעיניו בשל תופעה חמורה שתיאר: "יש כאן הרבה מקרים כאלה והמון בחורות ששותות"

פרשת המין הקבוצתי בים ממשיכה להכות גלים: קובי גניש, מלצר במסעדה מקומית שהיה עד להתרחשויות, שטח את גרסתו לאירועים שהתרחשו בחוף בוגרשוב שבתל אביב. בריאיון מיוחד שהעניק ל"שש" עם סיון רהב-מאיר הוא ניסה להסביר את האדישות שגילו הנוכחים במקום, שמהם בחרו רק מעטים לדווח למשטרה, במה שמסתמן כתופעה מסוכנת ומוכרת למי שנוהג לפקוד את החוף. כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו בשידור חי את תדרוך העיתונאים של המשטרה על הפרשה.

"יש כאן הרבה מקרים כאלה והמון בחורות ששותות. אלכוהוליסטיות ונרקומניות", סיפר גניש - ושחזר את ההתרחשויות שבהן חזה. "הייתי בחוף באותו הזמן. ראיתי את החבורה, אבל חשבתי שמישהו כבר הזעיק את המשטרה ושהיא תגיע". 

בהתאם למה שתיאר בתחילת דבריו, הסביר המלצר כי בשל התנהגותה של הצעירה - סבר כי זו נהגה לעסוק בזנות. "חשבתי ככה כי היא ביקשה כסף וסיגריות. היא ממש השתוללה עם הנערים בחוף ומי שניסה לעזור לה ולהגן אליה הותקף. יש כאן מקרים כאלה וכמובן שרציתי לעזור לה אבל אני לא ידעתי איך".

גניש דחה מכל וכל את ההאשמות שהופנו כלפי אנשי המסעדות בחוף, שלפיהן בחרו להרחיק עצמם ממה שהתרחש בתוך המים - אחרי שמכרו לאותם הקטינים משקאות חריפים. "אנחנו לא מוכרים אלכוהול לקטינים", הוא הבהיר - והדגיש: "אנחנו מקפידים לבקש תעודת זהות, אבל במקרה בזה הם ישבו מחוץ לתחום שלנו. צעירים באים ומבלים עם הנרגילות שלהם בצד, אין לזה קשר אלינו".

"צריכים כל זוג עיניים - תגיעו להעיד"

הערב קיים תנ"צ יורם אוחיון מפקד מרחב ירקון תדרוך בנוגע להתנהלות המשטרתית בפרשה. "האירוע לפני כשבועיים, והוא לכאורה אירוע חמור. אני מזכיר לכולם אירוע שהציבור הרחב לא מצא לנכון לפנות למשטרה, והייתה קריאה אחת למוקד. עניין זה לא מפחית מעוצמת האירוע ואני גם לא יודע מה עוצמתו".

"החשדות נגד המעורבים באירוע הוא מעשה מגונה בפומבי", הוסיף תנ"צ אוחיון, שקרא לאור ההד הציבורי מעדי ראייה לפנות למשטרה ולהעיד. "מרחב ירקון ומחוז ת"א ימשיכו בחקירה, ויבחנו את הדברים לעומק. אסור להישאר אדישים למקרים כאלה, ויש להאיר את עינינו באירועים כאלה. כל זוג עיניים הוא משמעותי", הוסיף.

בהכנת הידיעה השתתף עזרי עמרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת