חשד: בן 15 תקף מינית - ושיקר שהותקף ע"י ערבים

שוטרי תחנת רמלה, שהגיעו לבית החולים "אסף הרופא" כדי לגבות עדות מנער שטען שהותקף על ידי ערבים, גילו להפתעתם כי בן ה-15 עונה לתיאור שמסרה אישה בת 35 שהותקפה מינית. על פי החשד, הנער השתכר, הגיע לבקר את חברותיו לכיתה ואז השתולל וביצע מעשה סדום באימן. היום יובא הנער לדיון הארכת מעצר

חשד: תקף אישה וטען שהוא הקורבן. ארכיון (חדשות 2)

נער בן 15 מרמלה הגיע לבית החולים "אסף הרופא" בשבוע שעבר כשעל גופו מכות וחבלות, וסיפר כי הותקף על ידי ערבים. אלא שכשהשוטרים הגיעו לגבות ממנו עדות - התברר כי הסיבה לחבלות היא תקיפה מינית ומעשה סדום אותם ביצע, על פי החשד, באישה בת 35. הנער נעצר ויובא היום לבית משפט השלום ברמלה לדיון בהארכת מעצרו.

הפרשה החלה ביום רביעי שעבר, אז הגיע הנער לבית החולים עם פציעות וחבלות בכל חלקי גופו. כשנשאל על סיבת הפציעה, סיפר כי ערבים תקפו אותו באבנים ובלוקים וכי למרבה המזל הצליח להימלט. בית החולים דיווח על האירוע כנדרש, ושוטרים הגיעו למקום כדי לקחת פרטים נוספים על התקיפה - ואז חלה תפנית בפרשה.

במהלך מסירת העדות, הבחינו השוטרים כי הנער עונה לתיאור שמסרה אישה בת 35, שהתלוננה כי הותקפה מינית על ידי צעיר. לטענת האישה, נער הלומד עם בנותיה הגיע לביתן כשהוא שיכור לחלוטין.

האישה הוסיפה ותיארה כיצד במקום התפתח ויכוח בין הנער לבינה, שבשיאו הוא החל להשתולל ולתקוף אותה. בין היתר טוענת האישה כי הוא ביצע בה מעשה מגונה ומעשה סדום. על פי החשד, האישה נאבקה בתוקף, מה שהביא לפציעות בכל חלקי גופו.

שוטרי משטרת רמלה עצרו את הנער במקום בחשד למעשה סדום ומעשים מגונים. היום הוא יובא לבית משפט השלום ברמלה לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת