נעצר חשוד באיומים על משפחת לוזון

המשטרה עצרה צעיר מפתח תקווה בחשד שאיים בחשבון הפייסבוק שלו על יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון ועל אחיו, נשיא מכבי פ"ת עמוס לוזון. בין היתר, כתב החשוד: "שמישהו ייקח רובה ויהרוג את המשפחה הזאת כבר". עמוס לוזון לחדשות 2 באינטרנט: "אני לא חושש לחיי, אבל התקשורת מתירה את דמי ויש מי שלוקח את זה צעד קדימה"

"הגשנו תלונה רשמית במשטרה". ארכיון (חדשות הספורט)

צעיר בן 22, תושב פתח תקווה, נעצר בחשד שכתב בדף הפייסבוק שלו איומים הנוגעים לחיי משפחתו של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון. בחקירתו קשר עצמו הצעיר לחשדות המיוחסים לו ובסיומה נעצר. בית משפט השלום בעיר קבע הבוקר כי החשוד ישוחרר לביתו, יורחק מכל מגרשי הכדורגל בארץ למשך 3 שבועות ונאסר עליו ליצור קשר עם משפחת לוזון למשך 90 יום. על פי החשד, כתב הצעיר בדף הפייסבוק שלו איומים בנוסח: "אני רוצה שהם ימותו וחולם על זה כל כך. שמישהו ייקח רובה וירצח את כל המשפחה הזאת. בני זונות מושחתים", לשון ההודעות.

נשיא מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון, סיפר בשיחה לחדשות 2 באינטרנט כי הוגשה תלונה רשמית במשטרה. "אני שמח לראות שהמשטרה מבצעת את עבודתה כנדרש", לדבריו.

"אני ממש לא חושש לחיי", הדגיש לוזון. "זה בא מזה שהתקשורת שופכת את דמי במשך שבועיים ויש אנשים שלוקחים את זה צעד קדימה. הם מתירים את דמי. זה מכל ההד התקשורתי שהוא בלתי סביר והגיוני והוא נמשך גם לאחר החלטת בית הדין המשמעתי".

זו לא הפעם הראשונה שמשפחת לוזון מקבלת איומים על חייה. בחודש ינואר השנה נעצר נער בן 16, אוהד בית"ר ירושלים, נעצר בחשד שאיים על חייו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון. בעקבות פעילות של שוטרי תחנת פתח תקווה ומחלק הונאה של שלוחת מרחב שרון, עוכב לתחנת המשטרה בפתח תקווה אותר הנער, שמתגורר באזור חדרה, ובמחשבו נמצאו ראיות לאיום. בחקירתו קשר עצמו הקטין לאירועים והביע חרטה על המעשה. בתום החקירה הוא שוחרר לביתו בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת