החוקרים נדהמו: השודדים בני 12

אתמול התפרצו שני חשודים לסניף בנק לאומי בראשון לציון ודרשו באיומי נשק כספים מאחת העובדות במקום. חוקרי המשטרה שבחנו את תיעוד מצלמות האבטחה גילו כי השודדים הם נערים בני 12 ו-13 המתגוררים בעיר

חשד: נערים ניסו לשדוד בנק. ארכיון (רויטרס)

מעשי שוד בבנקים כבר מזמן הפכו לדבר שבשגרה, אך חוקרי המשטרה שניסו לפענח את התקרית שאירעה אתמול בסניף בנק לאומי בראשון לציון לא הייתה רגילה כלל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול בשעות הצהריים הגיעו לסניף הבנק שני חשודים עם קפוצ'ון על ראשם וכשהם חמושים בנשק ארוך. השניים איימו על הכספרית וצעקו לעברה: "זה שוד, תביאי כסף". הכספרית, שנבהלה מהחשודים, ברחה בצעקות וגרמה להמולה במקום. יתר הכספרים רצו לעזרתה, אך בשלב זה החשודים ניצלו את המהומה ונמלטו מבלי לשדוד דבר.

חוקרי תחנת ראשון לציון שצפו במצלמות האבטחה שהוצבו בבנק הבינו כי החשודים הם קטינים. בהמשך עלתה זהותם, ובלשי הנוער יצאו לבתיהם על מנת לעצור אותם. בחיפוש בביתם נתפסו שני כלי הנשק הארוכים בהם השתמשו על מנת לנסות ולשדוד את הבנק.

ניסיון שוד בסניף, ארכיון (חדשות 2)

מהמשטרה נמסר כי שני החשודים הם נערים בני 12 ו-13, המתגוררים בעיר. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה כלי הנשק בהם עשו שימוש במהלך השוד הם רובי צעצוע דמויי אם-16. הם נחקרו, נעצרו ועקב חומרת העבירה השניים נכלאו ויובאו הבוקר להארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון.