בן 30 נורה במהלך מרדף בבת-ים

אזרח הולנדי בשנות ה-30 לחייו נורה על ידי שוטרים שהוזעקו לדירה שבה התגורר. בעלי הדירה, הזעיקו את השוטרים בעקבות איומים מצדו, ובמקום התפתח עימות. לאחר שניסה להימלט נורה באגן ובבטנו. מח"ש פתחו בחקירה

כתמי דם על הרצפה (חדשות 2)

תקרית ירי בבת ים: גבר כבן 30 ממוצא הולנדי נפצע קשה כתוצאה מירי ברחוב יוספטל בעיר. עדי ראייה דיווחו שהאיש נורה על ידי שוטרים לאחר שניסה להימלט מידיהם.

סמוך לשעה 15:30 התקבל דיווח על סכסוך שהתפתח בין אזרח הולנדי לבין בעלי הדירה שאצלם התארח. בעלי הדירה סיפרו לשוטרים שהרגישו מאוימים על ידו בימים האחרונים. שוטרי סיור של מרחב אילון שהגיעו למקום ניסו לפשר בין הצדדים, ומסיבות שעדיין נבדקות התפתח עימות בינו לבין השוטרים שבמהלכו נורו שתי יריות, שפצעו אותו קשה.

במהלך המרדף השוטרים ריססו אותו בגז פלפל, אולם הוא סירב לבקשתם לעצור. צוות מגן דוד אדום שהוזעק לדירה, מצא את האיש כשהוא במצב קשה וסובל מפצעי ירי באגן ובבטן. לאחר שהעניקו לו טיפול ראשוני במקום הוא פונה לבית החולים וולפסון בחולון ושם הופנה לחדר הניתוח. במחלקה לחקירות שוטרים פתחו בחקירה, אולם בשלב זה הנסיבות אינן ברורות.

שכנים של הזוג סיפרו שהאיש שנורה, התגורר שם בשנה האחרונה והיה מעין בן בית. "שמעתי את האירוע מתרחש בחוץ. נאמר לי להשאיר את הדלת סגורה ולעלות עם בנותי לקומה השנייה, וכך עשיתי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דוד דזלדטי, שכן שמתגורר בדירה הסמוכה לזירה ואב לשניים. "נשמעה ירייה, היינו מאוד מבוהלים כי לא הבנו מה קורה. רק לאחר מכן התבררו לנו פרטי המקרה. כשיצאתי מהדירה, ראיתי שמפנים את אותו פצוע".

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק