נלכדו שודדי קשישות סדרתיים באזור המרכז

המשטרה פיענחה סדרה של מעשי שוד ותקיפה של קשישות באזור המרכז בחודשים האחרונים. שלושה גברים תושבי חולון נעצרו אמש בחשד שנהגו לארוב לקשישות ביציאה מהבנק ועקבו אחריהן. כאשר הגיעו הנשים לפינה מבודדת או חשוכה - תקפו אותן, שדדו בכוח את הכסף והתכשיטים, ונמלטו. מעצרם הוארך בשבוע

שודדי קשישות סדרתיים במרכז. אילוסטרציה (חדשות 2)

האם נעצרו שודדי הקשישות מהמרכז? שלושה תושבי חולון בשנות ה-50 לחייהם נעצרו על ידי המשטרה בחשד כי בשלושת החודשים האחרונים נהגו לארוב לקשישות, לתקוף אותן ולשדוד מהן את כספן. בית משפט השלום בת"א האריך את מעצרם בשבוע.

במשטרת מרחב דן טוענים כי השלושה נהגו לארוב לקשישות בזמן שהיו יוצאות מהבנק, עקבו אחריהן עד שהגיעו למקומות מבודדים ברחוב - ואז תקפו אותן, משכו בכוח וגנבו את התכשיטים שעל גופן, חטפו ארנקים ותיקים ונמלטו מהמקום. בחלק ניכר מהמקרים אף נחבלו הקשישות בגופן ונזקקו לטיפול רפואי בעקבות מעשי התקיפה.

בחרו קשישות "שנראו אמידות"

"לאחר מספר תלונות שקיבלנו במהלך החודשים האחרונים, נפתחה חקירה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב פקד רונן חכמון, קצין אגף המודיעין במרחב דן. "אנו סבורים כי השלושה תקפו נשים רבות בעיקר באזור רמת-גן. יש לנו אינדיקציות כי הם תקפו גם במקומות אחרים באזור המרכז".

לדברי קצין המשטרה, החשודים נהגו לבחור את המטרה בקפידה וחיפשו במיוחד קשישות ש"נראות אמידות יותר". "בביתם נמצא חלק מהשלל שנגנב מהקשישות, מה שמחזק את החשדות נגדם", הוסיף רב-פקד חכמון.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק