חשד: אישה הציתה את דירתה כדי לנקום בבעלה

המשטרה עצרה הבוקר אישה בשנות ה-60 לחייה מטירת הכרמל, בחשד כי גרמה אמש לשריפה בדירתה - זאת במטרה לפגוע בבן זוגה, עמו היא מסוכסכת שנים רבות. הבעל, שנכווה בגפיו, פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים "רמב"ם" בחיפה. בני הזוג מוכרים לרשויות הרווחה מאירועים קודמים

משטרת טירת הכרמל עצרה הבוקר את תושבת העיר, בשנות ה-60 לחייה, בחשד שגרמה אתמול לשריפה בדירתה כדי לנקום בבעלה, שעמו היא מסוכסכת כבר שנים.

תחילתו של האירוע אתמול בשעות אחר הצהריים, אז התקבל דיווח על דליקה שפרצה בדירת מגורים ברחוב יפה נוף בטירת הכרמל. צוותי כבאות ומגן דוד אדום שהגיעו למקום טיפלו באישה, שנפגעה קל כתוצאה משאיפת עשן, ובבן זוגה - שסבל מפגיעות בגפיים ופונה במצב בינוני לבית החולים "רמב"ם" בחיפה.

מחקירת האירוע התברר כי בעלה של האישה אמנם לא שהה בדירה בעת השריפה, אך כשהבחין בעשן העולה מהמקום - נכנס פנימה ונכווה בגפיו. "כשהגענו לזירה הבחנו בגבר שמנסה לכבות בעצמו את הדליקה שפרצה בדירה כשהוא פצוע בפלג גופו התחתון", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר שירותי הכבאות בחיפה ומפקד תחנת המפרץ, רשף יוסף בן-יוסף.

הבוקר נעצרה האישה בחשד שהיא זו שגרמה להצתת הדירה, מכיוון שהייתה מסוכסכת עם בעלה. מקור משטרתי מסר כי "החשודה נעצרה לאחר שהודתה כי היא זו שאחראית להצתה. מחקירתה עולה כי ביצעה את המעשה מתוך ניסיון לנקום בבעלה. בני הזוג מוכרים לרשויות הרווחה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת