אביה של בת ה-7: "היא התנגדה, סיפרה לחוטף שהיא דתייה"

בשיחה עם חדשות 2 מספר אביה של הילדה שעל פי החשד נחטפה על האימה שאחזה בבתו בשעות שבהן נעדרה מביתה: "היא התחננה בפניו, בכתה וממש ניסתה להתנגד". האישה שמצאה אותה: "ראיתי ילדה עם תיק גב שקפצה מהיער"

שעות ספורות לאחר שהותר לפרסום כי נעצר אדם בחשד שחטף, ביצע מעשים מגונים והפקיר ילדה בת 7 בלב יער בבית שמש, נחשפים ממדי הזוועה: בשיחה עם חדשות 2 מספר אביה על התחושות הקשות של בתו בימים שחלפו מאז המקרה. "זה נורא, בא לך פשוט לבכות", הוא אומר בכאב. "מזלנו שבורא עולם שמר עליה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, האיש פיתה את הילדה שהמתינה בתחנת אוטובוס להסעה בתום לימודיה, הציע לה ממתקים ולקח אותה ברכבו. "היא הצליחה איכשהו לנסות לדבר ללבו, לבכות ולברוח", סיפר האב ההמום. "היא לא ישבה בשקט והייתה מאוד נחרצת. היא אמרה לו שהיא לא רוצה שייגע בה באזורים צנועים, שהיא דתייה. זה הדבר היחיד שהשפיע עליו. היא בכתה והתנגדה".

האב ביקש להעביר מסר באמצעות המקרה להורים נוספים, על מנת למנוע אירועים דומים. "אסור להיות שאננים, אם זה היה נגמר חלילה באונס, הילדה הזו לא הייתה חיה היום", הוא מדגיש. "בדיוק בגלל זה צריך לשמור ב-10 עיניים על כל ילד וילדה - בכל מקום".

אילוסטרציה (רויטרס)

"פתאום ראיתי ילדה קופצת עם תיק גב מהיער"

הילדה שהופקרה על ידי החשוד ביער סמוך לבית שמש, הצליחה להגיע לכביש ראשי קרוב ולהזעיק עזרה. האישה שנתקלה בה, מירה שורק מהיישוב תרום, מספרת על הרגעים שבהם מצאה אותה. "הייתי בדרך יציאה מהמושב, באתי לפנות ומצד שמאל קפצה ילדה עם תיק גב לכביש והצרחה 'הצילו, תעזרי לי', לא הבנתי מה קורה", היא מספרת לחדשות 2 Online.

לדבריה, זיהתה מיד כי אינה תלמידת בית ספר באזור ובגלל מצוקתה העלתה אותה לרכבה. "ניסיתי להרגיע אותה ולהבין מה קרה. היא סיפרה לי שעלתה עם נהג מונית שהבטיח לה שוקולדים וממתקים. הייתי בשוק שהיא הגיעה מאשדוד, זה רחוק", משחזרת האישה.

"איזה אומץ היה לה לברוח ממנו, זה יער עמוק", מוסיפה שורק. "שאלתי אותה אם הוא נגע בה ועשה לה משהו, היא סיפרה שהוא החזיק אותה כמו תינוק וליטף אותה כמו שאבא עושה ואז ברחה. לא רציתי לחקור אותה על דברים נוספים אלא להרגיע אותה".