חשד: חטף בת 7 ותקף אותה מינית

משטרת אשדוד עצרה תושב ירושלים בחשד שפיתה ילדה בת 7 מאשדוד בממתקים וחטף אותה לחורשה סמוך לבית שמש. מהחקירה עולה החשד כי האיש תקף אותה מינית ביער, ולאחר מכן הפקיר אותה בשטח

תחנת האוטובוס, השבוע (חדשות 2)

תסריט האימים של כל הורה התממש: משטרת אשדוד עצרה ביום חמישי תושב ירושלים בשנות ה-40 לחייו בחשד שחטף וביצע מעשה מגונה בילדה בת 7, לאחר שפיתה אותה באמצעות ממתקים. על פי החשד, האיש הסיע אותה מהמקום באמצעות רכבו ליעד מבודד באזור בית שמש - שם ביצע בה את זממו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום שלישי בשבוע שעבר דווח למשטרת אשדוד כי בחורשה סמוך לבית שמש נמצאה הילדה שככל הנראה נחטפה באשדוד. היא אותרה כשהיא בוכה ומבוהלת והועברה חזרה לידי בני משפחתה. לאור חומרת האירוע הוחלט במרחב לכיש של המשטרה למנות צוות חקירה מיוחד.

לאנשי המשטרה סיפרה הילדה כי נחטפה על ידי אדם שאינו מוכר לה בשעה שהמתינה בתחנת אוטובוס להסעה בסיום לימודיה בבית הספר. לדבריה, האיש פיתה אותה באמצעות ממתקים ולאחר שביצע בה את המעשים, הפקיר אותה לבדה בחורשה. בזכות תושייתה היא הגיעה לכביש ראשי סמוך - ומשם הצליחה להזעיק עזרה.

אילוסטרציה (רויטרס)

"נפעל להרחיק את החשוד מהחברה"

צוות החקירה המיוחד שהוקם הצליח להגיע אל החשוד וביום חמישי הוא נעצר ונלקח לחקירה שבה קשר את עצמו למעשים. "זהו החלום בלהות של כל הורה, חובתנו כמשטרה האמונה על שלומו ובטחונו של הציבור לעשות כל שעל ידה לתפוס את אותם חשודים מסוכנים המטילים אימתם על הציבור ולמנוע מהם להסתובב בחופשיות בחיפוש ואיתור קורבנות ילדים תמימים ורכים נוספים", אמר מפקד המחוז הדרומי, ניצב יורם הלוי.

עוד הוסיף ניצב הלוי כי "פעלנו במהירות תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומודיעין לאיתור ומעצר החשוד, נכין תשתית ראייתית מוצקה על מנת למנוע את שחרורו והרחקתו מהחברה לתקופה ממושכת, נמשיך ללוות את הילדה שנפגעה ומשפחתה תוך שילוב ותיאום עם גורמי הרווחה והחינוך כדי לנסות כמה שניתן להחזירם למסלול החיים"‎.