חג החירות? הירשזון ובנו ייפגשו בסדר הפסח

שר האוצר לשעבר המרצה עונש מאסר לאחר שהורשע בגניבה יציין את ערב החג בחיק משפחתו קרוביו. מי שעוד ישתתף בליל הסדר הוא בנו ברק, הנאשם בגרימת פציעה קשה לחברתו בשעה שנהג שיכור, שככל הנראה ישוחרר למעצר בית

נגד ברק הירשזון, שנסע בתחילת השבוע על אופנועו כשהוא לכאורה בגילופין וגרם לתאונה שבה נפצעה אנושות חברתו, הוגש הבוקר כתב אישום. בבית המשפט לתעבורה בתל אביב, שם מתנהל התיק נגדו, הוחלט לעכב את שחרורו למעצר בית עד למחר - כדי לאפשר לתביעה להגיש ערעור על השחרור.

על פי המסתמן, יותר להירשזון הצעיר לשוב מחר לביתו והוא יחגוג את ליל הסדר בחיק בני משפחתו. הירשזון הבן יציין את חג החירות בין היתר בחברת אביו - השר לשעבר והאסיר אברהם הירשזון, שיצא לחופשה מכלא חרמון, בו הוא מרצה את עונש חמש שנות המאסר שנגזרו עליו אחרי שהורשע בגניבה.

העבירות המיוחסות להירשזון, בן 28, הן נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש וגרימת חבלה של ממש. בתחילת השבוע הוא הסיע על אופנועו את הצעירה נועם סלומון אחרי שהשניים בילו במשותף. סמוך למתחם "סי אנד סאן" שבצפון תל אביב הוא התנגש בעוצמה במדרכה והשניים התהפכו.

תוצאות הדגימות שנלקחו מהירשזון אחרי התאונה קבעו כי דמו הכיל כמות אלכוהול גבוהה פי 1.5 מהמותר. במשטרה הדגישו שהבדיקה נערכה כמה שעות אחרי התאונה, ולכן ההערכה הרווחת שם היא כי שתה מעבר לנתון שהתקבל. הוא עצמו טען באוזני השוטרים כי טרם האירוע שתה שתי כוסות בירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת