שיפור במצב חברתו של ברק הירשזון

הצעירה שנסעה עם ברק הירשזון על האופנוע בזמן התאונה הקשה מתאוששת בבית החולים. לאחר שהייתה מורדמת ומונשמת, היא מראה סימנים מעודדים של התעוררות. במקביל הוגש כתב אישום נגד הירשזון, בגין נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש ובגרימת חבלה של ממש

כתב אישום הוגש היום נגד ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, שהיה מעורב בתאונת דרכים קשה לאחר שעל פי החשד נסע תחת השפעת אלכוהול. במקביל, חל שיפור משמעותי במצבה של נועם סולומון, הצעירה שהרכיב על האופנוע ונפצעה אנושות.

סולומון, מאושפזת מאז התאונה בבית החולים "איכילוב" בתל אביב בעקבות פגיעת הראש הקשה שספגה. לאחר שהייתה מונשמת ומורדמת, היא מראה סימנים מעודדים של התעוררות. למרות השיפור במצבה, בבית החולים מדגישים שמצבה עדיין מוגדר קשה.

בכתב האישום , שהגישה מחלקת התביעות של משטרת תל אביב בצהריים לבית הדין לתעבורה בעיר, נאשם בנו של השר לשעבר בנהיגה בשכרות, בנהיגה בקלות ראש ובגרימת חבלה של ממש.

על פי כתב האישום, בדמו של הירשזון בעת הנסיעה היו פי 1.5 מכמות האלכוהול המותרת על פי החוק. עוד נטען כי הירשזון נהג בקלות ראש, לא שם לב לדרך, סטה ימינה ופגע במדרכה ברחוב אהרן צבי בתל אביב. כתוצאה מהפגיעה במדרכה הועפה סולומון לשטח פתוח, ראשה פגע בחפץ קשיח כלשהו, נגרמה לה חבלת ראש וכן שברים בעמוד השדרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת