החשד: ניסה להציג את הרצח כתאונת דרכים

סוהיב בדראן חשוד כי הכה אמש במוט ברזל במוחמד חוסיין מחאמיד, שעה שזה שב לביתו רכוב על אופנוע. הוא איבד את השליטה, התנגש בקיר בטון ונהרג. היום הוארך מעצרו של בדראן בשבעה ימים, אך הוא מכחיש הטענות: "אני זה שהותקפתי על ידו ולמשטרה בכלל דיווחו על תאונת דרכים"

החשוד ברצח, היום בבית המשפט (חדשות 2)

בבית משפט השלום בחדרה הוארך בצהריים בשבעה ימים מעצרו של סוהיב בדראן, תושב אום אל-פאחם בן 19, בחשד כי רצח את מוחמד חוסיין מחאמיד (20), אתמול בשעות הערב בעיר. המשטרה ביקשה בדיון שלא לשחררו לחלופת מעצר בשל העובדה כי הוא מהווה סכנה לציבור, אך הוא ועורך דינו מכחישים החשדות נגדו.

על פי העדויות שהציגה היום המשטרה בדיון, ארב בדראן למחאמיד אתמול בסביבות השעה 17:00, בזמן שהאחרון שב לביתו רכוב על אופנוע. כשהתקרב מחאמיד לבדראן - זה הכה בו במוט ברזל שהיה ברשותו, מה שגרם לו לאבד שליטה על האופנוע ולהתנגש בקיר בטון כמה מטרים משם. הוא נפצע אנוש - ומאוחר יותר מת מפצעיו.

"לא רצחתי, משתתף בצער המשפחה"

נציג המשטרה טען בדיון כי עדי ראייה לאירוע העידו כי ראו את בדראן מכה במוט ברזל את מחאמיד, וגורם לו להתנגש בעוצמה בקיר הבטון. עם זאת, עורך דינו של החשוד, מוחמד מסראווה מהסניגוריה הציבורית, הכחיש את החשדות נגד מרשו וטען כי מדובר בתאונת דרכים רגילה שגרמה למותו של המנוח. "העובדה היא שהדיווח הראשוני למשטרה היה שמדובר בתאונת דרכים", אמר היום עורך הדין בבית המשפט.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט באולם הדיון, סיפר בדראן כי הוא עצמו הותקף על ידי מחאמיד ואחיו יומיים לפני האירוע, "בגלל ריב סתמי" לדבריו. "אני לא מעורב ברצח, אני לא רצחתי אותו, הוא החליק על האופנוע", אמר בדראן לחדשות 2 באינטרנט. "אני משתתף בצער המשפחה". למרות זאת, הוארך מעצרו של החשוד בשבעה ימים נוספים וחקירתו תימשך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת