האינטרפול בדרכו לישראל

כנס מיוחד של בכירי השוטרים מרחבי העולם אמור להתקיים בתחילת חודש מאי בישראל, בכנס ידונו באסטרטגיות ללחימה בפשיעה. מאות נציגים מכ-50 מדינות אמורים לגדוש את תל אביב. במשטרה עשויים לבקש מעמיתיהם הצרפתים: הסגירו את דורסי לי זיתוני

הישג למשטרה, ארכיון (חדשות 2)

מדינת ישראל נבחרה לארח את הכנס השנתי של ארגון המשטרה הבינלאומי - האינטרפול. הכנס יתקיים בחודש מאי וצפויים להשתתף בו בכירי משטרה מרחבי העולם ולעסוק בנושאים הבוערים בתחום. העיתון "ישראל היום" מדווח הבוקר כי נציגים רשמיים בישראל עשויים לפנות לעמיתיהם הצרפתים בבקשה להסגיר את דורסי לי זיתוני.

מטרת הכנס היא גיבוש אסטרטגיות בינלאומיות ללחימה בפשיעה הבינלאומית. 200 נציגי משטרה בכירים מכ-50 מדינות אמורים לגדוש את תל אביב בתחילת חודש מאי. ישראל הצטרפה לארגון האינטרפול כבר בשנת 1949 וזהו הכנס הראשון אותו תארח המדינה.

האם הדורסים יוסגרו? זיתוני (חדשות 2)
גורמים בכירים במשטרת ישראל אמרו לעיתון "ישראל היום" כי בכוונת צמרת המשטרה לדון עם עמיתיהם מצרפת ולדון באפשרות הסגרתם של דורסי לי זיתוני ז"ל.

זיתוני בת ה-25, נדרסה למוות בחודש ספטמבר בתל אביב על ידי אריק רוביק וקלוד איזק. השניים נמלטו שעות לאחר המקרה לצרפת. מאז המקרה פתח בן זוגה של זיתוני, רועי פלד, במסע מתוקשר להבאתם של השניים לדין בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת