ברק הירשזון יואשם בנהיגה בשכרות וגרימת חבלה של ממש

בנו של שר האוצר לשעבר שהורשע בגניבה ונשלח למאסר מסתבך גם הוא. הבוקר תגיש נגדו המשטרה כתב אישום חמור המייחס לו את האחריות לפציעתה אנושות של חברתו שרכבה עמו על אופנוע בצפון ת"א כשהיה בגילופין. הצעירה סובלת מפגיעה מוחית וטרם נרשם שיפור במצבה

פחות משבוע אחרי שהשתוללות על הכביש באופנועו גרמה לתאונת הדרכים שבה נפצעה אנושות חברתו, תגיש הבוקר המשטרה כתב אישום נגד ברק הירשזון - בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון שהורשע בגניבה. העבירות המיוחסות לו שבגינן הוא יעמוד לדין הן נהיגה בשכרות ובקלות ראש וגרימת חבלה של ממש. הצעירה שנפגעה באירוע, נועם סלומון, ממשיכה גם כעת להילחם על חייה בבית החולים "איכילוב" - כשלפי שעה, לא חל שיפור במצבה.

הפרשה נחשפה לראשונה בחדשות 2 באינטרנט. הירשזון, בן 28, הרכיב על אופנועו את סלומון בתום בילוי משותף. סמוך למתחם "סי אנד סאן" שבצפון תל אביב הוא התנגש בעוצמה במדרכה והשניים התהפכו.

בעוד שלנהג נגרמו חבלות קלות בלבד, ספגה הצעירה פגיעות קשות בראשה והיא סובלת מנזק מוחי. בני משפחתה שוהים כל העת לצד מיטתה ומקווים לתפנית חיובית במצבה.

הבדיקות הוכיחו: הירשזון שתה מעבר למותר

תוצאות הדגימות שנלקחו מהירשזון אחרי התאונה קבעו כי דמו הכיל כמות אלכוהול גבוהה פי 1.5 מהמותר. במשטרה הדגישו שהבדיקה נערכה כמה שעות אחרי התאונה, ולכן ההערכה הרווחת שם היא כי שתה מעבר לנתון שהתקבל. הוא עצמו טען באוזני השוטרים כי טרם האירוע שתה שתי כוסות בירה.

במקביל, שללו החוקרים הסבר שניסה הירשזון לספק על הנסיבות שהובילו לתאונה. הוא טען כי כתם שמן שהיה לכאורה על הכביש היה הגורם להחלקה, אך שוטרים שהגיעו למקום ובחנו את הזירה לא הבחינו באותו המפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת