אום אל פחם: אופנוען הוכה במוט בזמו נסיעה ונהרג

בתום מצוד, הצליחה המשטרה לשים את ידיה אחר על החשוד בגרימת מותו של צעיר שרכב על אופנוע. עדי ראייה תיארו כי החשוד המתין לקורבנו על הכביש, וכשהגיע האחרון - הלם בראשו ואז נס מאימת השוטרים

זירת האירוע, היום (אתר "בוקרא")

נמשך גל האלימות במגזר הערבי: אלמוני הכה במוט ברזל רוכב אופנוע בן 20 בזמן נסיעה באום אל פחם. הצעיר נפצע אנושות ופונה לבית החולים שם נקבע מותו. המשטרה פתחה בחקירה.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי נהג האופנוע הוכה בראשו בזמן שנסע ברחובות העיר. החשוד בביצוע המעשה נמלט מהמקום וכעבור זמן קצר נלכד ונעצר לחקירה. הצעיר שנפצע אנושות פונה לבית החולים העמק בעפולה - שם נקבע מותו.

המשטרה בודקת מספר גרסאות בנוגע לאירוע, כשהמרכזית בניהם מצביעה על חשוד בודד שעמד בכביש, חיכה לאופנוען וכשזה הגיע הוציא מוט והלם בראשו. על פי גרסה זו, מיד לאחר מכן איבד הצעיר את השליטה על האופנוע והתוקף ברח לרכב סמוך ונמלט.

על פי גרסה נוספת, מתוך רכב שעקב אחר האופנוע יצא בזמן הנסיעה מוט מהחלון - אז הוכה האופנוען. במשטרה חושדים שהרקע למעשה הוא סכסוך קודם בין הנרצח לחשוד, שאירע יום קודם לכן.

בעיר קוראים התושבים להילחם במקרי הרצח וטוענים: "המשטרה צריכה לשים קץ למקרי האלימות וכי זה מפחיד להסתובב ברחובות, אם לא נשק אז זה מוט ברזל".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת