פרטים חדשים מחקירת התאונה: אחיו של ברק הירשזון היה עד לתאונה

זמן קצר לפני שברק הירשזון היה מעורב בתאונת הדרכים הקשה אמש בתל אביב, הוא גילה שהאופנוע שלו אינו עובד כשורה. אחיו הגיע למקום לסייע לו, נסע אחריו עם מכוניתו - והיה עד לתאונה. חברתו נועם סולומון עדיין נאבקת על חייה

יממה לאחר התאונה הקשה בה היה מעורב ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר, נחשפים פרטים נוספים מאותו הערב: מתברר כי בליל האירוע קטנועו של הירשזון לא עבד כשורה, והוא קרא לאחיו שסייע לו. לאחר מכן שהמשיך בנסיעה והתרסק על האדמה - אחיו היה עד לאירוע כולו.

אתמול בשעה 19:00 בערב התיישב הירשזון עם חברתו נועם סולומון בבית הקפה שבחוף הצוק. החקירה, בראשותו של סגן ניצב יורם יפרח, העלתה כי הוא שתה שתי כוסות בירה במהלך הפגישה, כשסיימו עלו על הקטנוע כדי לנסוע בחזרה הביתה.

מהחקירה עולה שטרם הנסיעה, הקטנוע של הירשזון לא עבד כשורה. אחיו אלרואי הגיע לסייע לו, וכשתוקן הקטנוע החלו בנסיעה, כשאלרואי עוקב אחרי הקטנוע ברכבו. התאונה הקשה אירעה מול עיניו המשתאות. נועם סלומון שנסעה עימו על האופנוע נפצעה אנושות ופונתה לבית החולים איכילוב שם היא מורדמת ומונשמת.

רמת האלכוהול בדמו של הירשזון - כפולה מהמותר

הירשזון נפצע גם הוא, אך בנוהל רגיל עבר בדיקת אלכוהול שם התגלה שבדמו רמת האלכוהול כפולה מהמותרת. היום הוארך מעצרו בארבעה ימים בחשד לגרימת חבלה של ממש ונהיגה תחת שיכרות.

"אם זה לא היה מהמשפחה הזאת אז כנראה הוא לא היה עצור היום, זה הכל. מדובר בתאונת דרכים קלה, מדובר בפצועה שהמצב שלה עדיין לא ידוע. אני לא חושב שיש טעם לעצור את הנאשם הזה מאחורי סורג ובריח בשלב הזה", טוען עו"ד עופר חורש, פרקליטו של ברק הירשזון.

סולומון עדיין מאושפזת במצב אנוש בבית החולים איכילוב כשקיים חשש ממשי לחייה. הוריה של הצעירה שבו היום לישראל לאחר ששהו בחו"ל, שם קיבלו את הבשורה המצערת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת