תאונת הדרכים בה היה מעורב ברק הירשזון: הרופאים נאבקים על חיי הפצועה

הצעירה בת ה-23 שנפצעה בתאונת הדרכים בה היה מעורב ברק הירשזון סובלת מפגיעה מוחית ועדיין נמצאת בסכנת חיים. חבריה של הצעירה נמצאים בבית החולים ומתפללים לשלומה והוריה עושים את דרכם בחזרה לישראל. מעצרו של הירשזון הוארך ב-4 ימים

בבית החולים איכילוב בתל אביב נאבקים על חייה של הצעירה שנפצעה אנושות בתאונת האופנוע, בו נהג ברק הירשזון, בנו של השר לשעבר. חבריה של בת ה-23, נמצאים לצידה והוריה עושים את דרכם בחזרה לישראל.

מצבה של הפצועה מוסיף להיות אנוש. לדברי הרופאים המטפלים בה, היא סובלת מפגיעה מוחית ורב-מערכתית, והיא מורדמת ומונשמת. עוד נמסר מבית החולים כי היא עדיין נמצאת בסכנת חיים. עדי ראייה שהגיעו לזירת התאונה סיפרו כי הקסדה שחבשה נחתכה לחצי לאחר שנפלה בעוצמה מהאופנוע, וראשה ספג את המכה.

בזמן שהיא שוכבת במיטת בית החולים, חבריה נמצאית במקום ומתפללים לשלומה. הוריה קיבלו את הבשורה בזמן שהיו בחו"ל, וכעת הם עושים את דרכם בחזרה לישראל.

להירשזון 25 עבירות תנועה קודמות

תאונת דרכים בה נפצעה הצעירה התרחשה אתמול בשעות בערב סמוך למתחם "סי אנד סאן" בצפון תל אביב. כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט, החשוד בגרימת התאונה הוא ברק הירשזון, בנו של השר לשעבר אברהם הירשזון, לאחר שהשתולל על פי החשד עם אופנועו, איבד את השליטה על כלי הרכב וגרם לפציעתה באורח קשה של צעירה אותה הרכיב.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי במהלך הנסיעה ברחוב יוניצמן בתל אביב, איבד הירשזון הבן את השליטה על כלי הרכב והתהפך. הצעירה אותה הרכיב נפלה מהאופנוע ונפצעה באורח אנוש. על פי המידע שהגיע מבית החולים ואומת עם הירשזון בחקירה, הוא שתה שתי כוסות של משקה אלכוהולי.

הירשזון בן ה-28 נחבל קלות בעת התאונה, ונעצר על ידי המשטרה בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול. בשעות הבוקר הוא הובא לדיון בבית משפט השלום בת"א, שם הוחלט להאריך את מעצרו בארבעה ימים. בדיון התגלה כי למרות גילו הצעיר, לזכותו 25 עבירות תנועה קודמות.

"הקסדה התעופפה למרחק 40 מטר"

אדי הווארד, מתנדב של מד"א שהיה הראשון שהגיע לזירת התאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "בין תחנת דלק לכניסה לחוף תל ברוך ראיתי התקהלות של אנשים על שפת המדרכה. ראיתי את האישה שוכבת על המדרכה, כשהיא מחוסרת הכרה. הענקנו לה טיפול רפואי מיידי והיא התחילה לנשום בכוחות עצמה והדופק חזר אליה".

הווארד הוסיף: "ראיתי את הקסדה שהתעופפה ממנה למרחק של 40 מטר. האופנוע שכב על הרצפה במרחק של 70 מטר ממנה. היו סימני צמיגים על שפת המדרכה שזה דבר שמעיד על השתוללות במקום. הנהג נראה בהלם ומבולבל, הוא כמעט ולא דיבר. הוא התפנה באמבולנס מקדימה יחד עם הבחורה כשהוא במצב קל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת