בנו של השר לשעבר הירשזון חשוד שנהג בשכרות וגרם לפציעתה הקשה של צעירה

צעיר שהשתולל אמש על אופנוע סמוך למתחם המגורים היוקרתי "סי אנד סאן" בצפון תל אביב נעצר על ידי המשטרה, בחשד שנהג בשכרות וגרם לפציעתה של הצעירה אותה הרכיב. הפצועה פונתה לבית החולים איכילוב במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית; מעצרו של הנהג - בנו של השר לשעבר אברהם הירשזון - הוארך היום ב-3 ימים

בן 28 עם 25 עבירות תנועה קודמות: תאונת דרכים קשה התרחשה אתמול בשעות בערב סמוך למתחם "סי אנד סאן" בצפון תל אביב. כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט, החשוד בגרימת התאונה הוא ברק הירשזון, בנו של השר לשעבר אברהם הירשזון, לאחר שהשתולל על פי החשד עם אופנועו, איבד את השליטה על כלי הרכב וגרם לפציעתה באורח קשה של צעירה אותה הרכיב.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי במהלך הנסיעה ברחוב יוניצמן בתל אביב, איבד הירשזון הבן את השליטה על כלי הרכב והתהפך. הצעירה אותה הרכיב נפלה מהאופנוע ונפצעה באורח אנוש. על פי המידע שהגיע מבית החולים ואומת עם הירשזון בחקירה, הוא שתה שתי כוסות של משקה אלכוהולי.

הירשזון בן ה-28 נחבל קלות בעת התאונה, ונעצר על ידי המשטרה בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול. בשעות הבוקר הוא הובא לדיון בבית משפט השלום בת"א, שם הוחלט להאריך את מעצרו בשלושה ימים. בדיון התגלה כי למרות גילו הצעיר, לזכותו 25 עבירות תנועה קודמות.

הצעירה שנפצעה, בת 23, פונתה לטיפול בבית החולים "איכילוב". נכון לשעה זו היא מאושפזת שם במחלקת טיפול נמרץ עם פגיעה רב מערכתית, כשמצבה מוגדר קשה והיא טרם יצאה מסכנת חיים.

"הקסדה של הצעירה נחתכה לחצי"

אדי הווארד, מתנדב של מד"א שהיה הראשון שהגיע לזירת התאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "בין תחנת דלק לכניסה לחוף תל ברוך ראיתי התקהלות של אנשים על שפת המדרכה. ראיתי את האישה שוכבת על המדרכה, כשהיא מחוסרת הכרה. הענקנו לה טיפול רפואי מיידי והיא התחילה לנשום בכוחות עצמה והדופק חזר אליה".

"ראיתי את הקסדה שהתעופפה ממנה למרחק של 40 מטר, הקסדה של הבחורה היתה חתוכה לחצי, זה מראה על כמה שהתאונה היתה קשה", הוסיף איש מד"א. "האופנוע שכב על הרצפה במרחק של 70 מטר ממנה. היו סימני צמיגים על שפת המדרכה שזה דבר שמעיד על השתוללות במקום. הנהג נראה בהלם ומבולבל, הוא כמעט ולא דיבר. הוא התפנה באמבולנס מקדימה יחד עם הבחורה כשהוא במצב קל".

לפני כחמש שנים: נעצר בחשד לנהיגה בשכרות

לא מדובר בפעם הראשונה שהירשזון נחשד בנהיגה פרועה תחת השפעת אלכוהול. בשנת 2007 עצרו שוטרי אגף התנועה במשטרת מרחב ירקון את הירשזון בחשד לנהיגה בשכירות, לאחר שצוות שוטרי תנועה הבחין בו נוהג במהירות גבוהה ובצורה "מחשידה" כשהוא סוטה מנתיב נסיעתו ואף החל נסיעה באור אדום.

דגימת נשיפה שנלקחה ממנו העלתה שבדמו הייתה כמות אלכוהול הגבוהה פי שלושה מהמותרת. שנה לאחר מכן הוא הורשע בנהיגה בשכרות, ורישיונו נשלל ל-33 חודשים. בתום התקופה הוא שב לנהוג על הכביש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת