חשד: אישה חנקה את כלבה והציתה את דירתה ברמת אביב

צוותי כיבוי אש שהוזעקו בשבת לשריפה בדירה בבניין רב קומות השתלטו על האש, ואז גילו בדירה גופת כלב כשבפיו תחובים סמרטוטים. כוחות משטרה חיפשו את הדיירת, אישה בת 57, ואיתרו אותה הבוקר כשהיא ישנה ברכבה בחוף תל ברוך. על פי ההערכות, מדובר באישה מעורערת בנפשה והיא תישלח להסתכלות

הדירה השרופה ברמת אביב (שחר חזקלביץ, כבאות תל אביב)

חקירת שריפה שגרתית הפכה לחשד להתעללות מחרידה בבעלי חיים, בעקבות מציאתו של כלב שנחנק עוד טרם השריפה בדירה ברמת אביב.

האירוע החל אתמול בשעות הבוקר, לאחר שבמכבי האש התקבל דיווח על שריפה בבניין רב קומות ברחוב אריה פסטרנק ברמת אביב. הכבאים שהגיעו למקום הצליחו לפרוץ את הדלת והשתלטו על האש שכילתה את המבנה. למרבה המזל, לא נגרם נזק לדירות סמוכות ולא היו נפגעים, פרט לכלב שהיה בדירה ונהרג.

אלא שעם תום מאמצי הכיבוי ולאחר בדיקות שנערכו במקום, התברר לכוחות המשטרה והכבאות שהיו במקום, כי הכלב ככל הנראה נחנק עוד לפני השריפה, כתוצאה מסמרטוטים שנתחבו לפיו.המשטרה ערכה חיפושים ממושכים אחר הדיירת המתגוררת בדירה, והבוקר בפעילות של השיטור הימי יחד עם כוחות ממשטרת צפון תל אביב, היא אותרה כשישנה במכוניתה בחניון עפר בחוף תל ברוך בעיר.

מדובר באישה בת 57, אשר על פי ההערכות הינה מעורערת בנפשה. היא נעצרה והבוקר תובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב בחשד להצתה. בהמשך תבקש המשטרה לשלוח אותה להסתכלות פסיכיאטרית.

טפסר משה אוחנה, סגן מפקד כבאות ת"א-יפו, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "הגענו לדירה לאחר שאחד השכנים הריח עשן. הדירה עצמה היתה שרופה כליל, מצאנו את הכלב מוטל בכניסה כשהוא ללא רוח חיים. מחקירה ראשונית עולה כי הדיירת אטמה את כל החלונות, ונמצאו מספר  מוקדים בהם האש החלה לבעור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת