פוענח רצח בוסאינה אבו-גאנם ברמלה

המשטרה עצרה 3 חשודים במעורבות ברצח בוסאינה אבו-גאנם באוקטובר האחרון. הנרצחת, אם ל-6, נורתה למוות במכוניתה מטווח אפס. בין החשודים במעשה גם בעלה ובעלה לשעבר. פרקליטם של החשודים: "למשטרה אין ראיות"

נורתה מטווח אפס. אבו-גאנם. (חדשות 2)

חוקרי היחידה המרכזית במחוז מרכז הצליחו לפענח את רצח בוסאינה אבו-גאנם (31), אם לשישה, שנורתה למוות באוקטובר האחרון בעת שישבה ברכבה ברחוב האשל ברמלה. החקירה נוהלה תחת צו איסור פרסום וכללה גביית עדותם של עשרות מעורבים.

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

 

במהלך החקירה נעצרו מספר חשודים במעורבות ברצח, בהם בעלה של המנוחה, ניאז אבו-ראזק (35) בעלה לשעבר של הנרצחת, סלאח אבו-גאנם (35) ואחיו איסמעיל (29). צוות החקירה חשף כי המניעים לרצח היו ביקורת על התנהלותה של אבו-גאנם, נושאים הקשורים בצנעת הפרט וכן הסדרי הראייה עם בעלה לשעבר, בנוגע לילדם המשותף.

 

בערב המקרה הגיעה אבו-גאנם אל רכבה ברחוב האשל ברמלה כשלפתע הופיע רכב ובו ארבע דמויות. אחד החשודים ירה בה בפלג גופה העליון מספר כדורים ופצע אותה אנושות. מאוחר יותר נקבע מותה של אבו-גאנם בבית החולים אסף הרופא.

 

עורך דינם של החשודים: "לא מבין את ההיגיון של המשטרה"

 

במהלך החקירה המסועפת, נעשו ניסיונות רבים מקרב בני משפחה שונים לשבש את החקירה, להשפיע על עדים, ליצור קשר עם צוות החקירה ואף לייצר גרסאות אליבי שקריות. היום, עם גיבוש התשתית הראייתית בסיוע פרקליטות מחוז מרכז, הוגשה הצהרת תובע נגד שלושה מהמעורבים ברצח. כמו כן הוגשו הצהרות כנגד שלושה בני אדם נוספים בהם גם אישה, החשודים, בין היתר, בשיבוש מהלכי חקירה, סיוע לאחר מעשה והדחת עד.

היום בבית משפט טענו החשודים שבמשטרה תופרים להם תיק וכי הם חפים מפשע. "שני החשודים שאני מייצג טוענים לחפותם", אמר עורך דינם של שני החשודים המרכזיים, שי טובים, לחדשות 2 Online. "למשטרה אין ממצאים פורנזיים, המשטרה מתבססת על עדות שאספה מאנשים שהמניע שלהם לא ברור לנו. איזה מניע ואינטרס יש לגרוש מלפני עשר שנים לחבור לבעלה הנוכחי כדי ששניהם ירצחו את האישה ביחד. אני לא מבין את ההיגיון הזה של המשטרה", הוסיף טובים.