הוארך מעצר הדוד החשוד בטלטול התאומה בת ה-5 חודשים

הצעיר בן ה-24 מאשקלון החשוד בטלטול אחייניתו התינוקת הוארך בשלושה ימים נוספים. חקירת המקרה עדיין נמשכת בניסיון לשפוך אור על פרטי המקרה, והיא מנוהלת על ידי משטרת לכיש. ביה"ח סורוקה: מצב התינוקת עדיין קשה אך היא נושמת בכוחות עצמה

בית המשפט המחוזי בבאר שבע האריך בשלושה ימים נוספים את מעצרו של הצעיר החשוד שטלטל ופגע אנושות באחייניתו בת החמישה חודשים. התינוקת עדיין מאושפזת בבית החולים סורוקה ומצבה מוגדר קשה. מצבה של אחותה התאומה שסבלה מחבלות מוגדר טוב.

בית המשפט החליט להאריך את מעצרו של הצעיר בן ה-24, תושב אשקלון, המהווה חשוד מרכזי בפגיעה בתינוקת. במקביל, חקירת המקרה עדיין נמשכת בניסיון לשפוך אור על פרטי המקרה, והיא מנוהלת על ידי משטרת לכיש.

מבית החולים סורוקה בבאר שבע נמסר לחדשות 2 באינטרנט, כי התאומה עדיין מאושפזת במצב קשה, כשהיא מחוסרת הכרה. עם זאת, חל שיפור קל במצבה של התינוקת לפני מספר ימים, היא נושמת בכוחות עצמה ומצבה מוגדר יציב. מצב אחותה התאומה טוב.

"נחבלה בראשה מהארון והרצפה"

בדיון הארכת המעצר הקודם שנערך לחשוד, עלתה הסברה כי הוא מחפה על אדם אחר שפגע בילדות. נציג המשטרה אמר במהלך הדיון כי פרט לדוד, ששמו ויתר פרטיו המזהים נאסרו לפרסום, חשודים בטלטול הפעוטה גם אנשים אחרים.

בני המשפחה האשימו לאחר חשיפת הפרשה את צוות מגן דוד אדום שהוזעק לטפל בתאומות בגרימת הנזק. מאז תחילת החקירה הספיק הדוד לשנות את גרסתו ואמר, בין היתר, כי אכן טלטל את אחת הפעוטות בניסיון להרגיע אותה ובעת שבכתה. הוא טען כי זו נשמטה מידיו ואז נחבלה בראשה מארון הבגדים והרצפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת