האוהד שתקף את זהבי נעצר שוב

אלרואי ידעי ("פואד"), שהכה את השחקן ערן זהבי במהלך הדרבי התל אביבי וגרם להפסקת המשחק, נעצר שוב בחשד שהפר את תנאי השחרור שלו ואיים שוב על השחקן. אתמול פורסם סרטון בו שר ידעי: "אתפרץ שוב למגרש ואת זהבי אפוצץ". בהמשך שוחרר לביתו

ידעי בבית משפט, ארכיון (חדשות 2)

שוב מסתבך: אלרואי ידעי, אוהד הפועל תל אביב המוכר כ"פואד" שתקף את הכדורגלן ערן זהבי במהלך משחק, נעצר אמש (שלישי) שוב בידי המשטרה בחשד לאיומים. הסיבה למעצר: סרטון חדש בו שר ידעי: "אל המגרש פרוץ אפרוץ ואתפרץ ואת המשחק וגם את זהבי אפוצץ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ידעי בן ה-35, שהורשע בחודש ינואר בתקיפתו של השחקן במהלך הדרבי התל אביבי, נעצר אתמול על ידי שוטרי תחנת בת ים שעות ספורות לאחר פרסום הסרטון - שהוקלט לרגל טורניר אוהדים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בשלושה ימים לצורך חקירה, אך לבסוף הוחלט לשחררו.

לפני כשלושה חודשים ידעי הודה בעבירות שיוחסו לו - התנהגות פרועה במקום ציבורי, אלימות בספורט, שימוש בכוח ובאיומים ואיסור כניסה לשדה המשחק - והורשע. עונשו של "פואד" טרם נקבע, והוא שוחרר למעצר בית תחת פיקוח.

ידעי במהלך תקיפתו של זהבי (ערוץ 1)

על פי כתב האישום בו הודה, ידעי התפרץ אל המגרש, עירום בפלג גופו העליון ומדיף ריח חריף של אלכוהול, כשזהבי התכונן לבעוט בכדור. הנאשם הגיח מאחורי השחקן, ירק עליו ותקף אותו במכות לפניו ובבעיטות. "השחקן ניסה להגן על עצמו, אולם הנאשם לא הרפה והוסיף לתקוף", נטען. כתוצאה מהתקיפה נגרמה לזהבי חבלה בלחיו השמאלית.

על פי כתב האישום, השחקן לא האדם היחיד שנפגע ממעשיו האלימים של האוהד: ידעי הואשם בכך שבמהלך מעצרו הוא נשך את המאבטח שאחז בו, בבטנו, והותיר בגופו סימני נשיכה. בכתב האישום הודגש כי כתוצאה ממעשיו התפרצו אוהדים נוספים אל כר הדשא, החלה התפרעות אלימה והמשחק נקטע - ולא חודש. "הנאשם תקף את השחקן והמאבטח שלא כדין וגרם להם לחבלות של ממש, התנגד למעצרו החוקי באמצעות שימוש בכוח והתנהג באופן פרוע במקום ציבורי", נכתב.

בהכנת הידיעה השתתפו גלעד שלמור ועזרי עמרם.