חשד: צעיר מהגליל חפר קבר בחצר ואיים כי ירצח את הוריו

צעיר בן 24 נעצר לפני מספר ימים לאחר שנהג לתקוף את הוריו ואת אחותו. הצעיר חפר קבר בחצר ביתו ואיים על הוריו כי יקבור אותם. בני המשפחה פנו למשטרה אך גם בחקירתו לא נשבר החשוד: "גם אם אשב בכלא 30 שנה, כשאצא ארצח אותם", אמר לחוקרים. "הוא עבר משבר רגשי חמור ואף ניסה להתאבד", הדגיש קרוב משפחתו

הצעיר חפר קבר בחצר ביתו, אילוסטרציה (הגרדיאן)

צעיר בן 24, תושב אחד הכפרים הסמוכים לעיר נצרת, נעצר לפני מספר ימים לאחר שנהג במשך תקופה ארוכה לתקוף את הוריו ואת אחותו. הצעיר חפר קבר בחצר הבית ואיים על הוריו כי יקבור אותם.

הצעיר נעצר לאחר תקופה ארוכה בה תקף את בני משפחתו. תחילה, מתוך ניסיון לשמור על שלום בית העדיפו הוריו של החשוד שלא להתלונן אך משחפר את הקבר בחצר חששו ההורים ופנו למשטרה. בחקירתו לא חזר בו הצעיר ואף המשיך לאיים על בני משפחתו. "גם אשב 30 שנה בבית הכלא, כשאצא ארצח את הוריי", אמר לחוקרי המשטרה ההמומים.

קרוב משפחה של החשוד שוחח עם חדשות 2 באינטרנט ואמר כי מדובר בצעיר חכם שבלט בבית הספר אך עבר משבר רגשי חמור לאחרונה. "הוא סובל מהפרעה ואינו שולט בעצמו, אני בספק אם התכוון באמת לרצוח את הוריו ואם בכלל חפר קבר", אמר קרוב המשפחה.

"אני יודע שהוא התנהג באופן רע בבית ואף ניסה להתאבד", גילה בן המשפחה והוסיף כי הוא מקווה שבזכות תקופת המעצר הצעיר ילמד את הלקח. "הוא צריך להודות לאל שיש לו הורים כמו אמא ואבא שלו", אמר.

הבוקר יוגש כתב אישום לבית משפט השלום בנצרת כנגד הצעיר המאיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת