תושב אשקלון חשוד שטלטל את אחייניותיו התינוקות בנות ה-5 חודשים

תינוקת בת 5 חודשים מאושפזת במצב קשה בביה"ח בחשד שטולטלה. חוקרי משטרה תשאלו את כל הגורמים שטיפלו בתינוקת ועצרו לבסוף את דודהּ בן ה-24, בחשד שגרם לה לפגיעות. הדוד קשר עצמו למעשים ויובא היום להארכת מעצר. בנוסף, התברר שלתינוקת אחות תאומה, שהובאה גם היא לביה"ח לבדיקות, מהן עולה כי גם היא סובלת מחבלות

התינוקת מאושפזת במצב קשה, אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב חשד לטלטול תינוק חסרת ישע: תושב אשקלון בן 24 נעצר בחשד שטלטל את אחייניתו התינוקת וגרם לה לפגיעות. התינוקת הגיעה לבית החולים ברזילי באשקלון לפני כשבוע, שם אובחן אצלה דימום מוחי והיא הועברה לאשפוז במחלקת טיפול נמרץ ילדים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מצבה מוגדר קשה מאוד.

בהתאם לנהלים, הצוות הרפואי העביר דיווח למשטרת אשקלון, שפתחה בחקירה. צוות החקירה בראשות קצין הנוער המרחבי רב פקד שלמה קורצוייל תחקר את כל הגורמים שטיפלו בתינוקת, בניסיון להבין את רצף האירועים שהוביל לפגיעתה.

בעקבות החקירה נעצר הדוד של התינוקת, תושב אשקלון בן 24, שאף קשר עצמו למעשים בחקירה. היום הוא יובא לבית משפט השלום באשקלון, שם יוחלט אם להאריך את מעצרו.

במסגרת החקירה התברר כי לתינוקת יש אחות תאומה. בעקבות המקרה, הובאה גם האחות לבית החולים, שם עברה סדרת בדיקות שגילו כי גם היא סובלת מחבלות.

מבית החולים סורוקה נמסר כי בימים האחרונים חל שיפור במצבה, אך היא עדיין מונשמת ומצבה מוגדר קשה מאוד. התינוקת הגיעה לבית החולים כשהיא מונשמת ומחוסרת הכרה עם פגיעות ראש קשות ופגיעות נוספות.

עו"ד אייל הדר ממשרד "הדר פיניאה וחן", שמייצג את אשתו של החשוד, אחותה של אם התינוקות, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי המשטרה בחרה לשחרר את מרשתו לאחר חקירתה ללא תנאים מגבילים. "גרסתה החד משמעית התקבלה על ידי המשטרה, שם היא גרסה שלא הפעילה אלימות כלפי התינוקות, ולא הייתה עדה לאף אירוע אלים".

"כרגע היא נמצאת במצב לא פשוט בו בעלה עצור ואחת התינוקות האהובות עליה נמצאת באשפוז, מה שהוביל אותה למצב נפשי קשה. היא כמעט ולא באה במגע עם אנשים בשעות האחרונות", הוסיף עו"ד הדר. "על פי גרסתה, היא לא ידעה שכל זה ידרדר מבייביסיטר, שבו שמרו על השתיים. הם הבחינו בהידרדרות הבריאותית שגרמה לחנק ואז בעצם הזעיקו את האמבולנס שניסה להחיות את התינוקת ופינה אותה לאחר מכן לבית החולים במצב קשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת