החשוד בדריסת ניקול רמירז: "לא אני נהגתי, גנבו לי את הרכב"

תושב לוד בן 39, שהסגיר עצמו למשטרה לאחר שנחשד כי דרס והפקיר את הנערה ניקול רמירז בחודש אוגוסט האחרון ברמלה, טוען בחקירתו כי לא היה מעורב באירוע. לדבריו, הרכב שפגע בנערה אמנם היה שייך לו, אבל הוא נגנב לפני התאונה. הוא טען כי לא התחבא מהשוטרים וכלל לא ידע שהוא דרוש לחקירה

החשוד בדריסה בביהמ"ש, היום (חדשות 2)

סלים אל פאקיר הוא החשוד בדריסתה ובהפקרתה של הנערה ניקול רמירז ז"ל באוגוסט האחרון ברמלה. אל פאקיר, שהסגיר את עצמו אמש לידי המשטרה, טוען כי לא הוא נהג ברכב ומסביר שמכוניתו נגנבה לפני התאונה. בדיון היום (שלישי) בבית המשפט אמר כי צר לו על המשפחה ועל האובדן שחוותה, אך אין לו כל קשר לאירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיש, בן 39 תושב לוד, טוען בתוקף שהוא לא ברח ולא הסתתר מהמשטרה. "יש לי משפחה בג'נין, הלכתי לבקר אותם ולא ידעתי שמחפשים אותי" הוא אומר. "כשחזרתי הבייתה ואמרו לי שהמשטרה מבקשת לחקור אותי הגעתי בעצמי לתחנה. לא דרסתי את הנערה ולא ברחתי משם, כואב לי על הילדה ואני מקווה שיתפסו את מי שעשה את זה. אני לא נהגתי ברכב הזה, הרכב שהיה מעורב בתאונה נגנב מזמן. לא ברחתי, אין לי מושג למה עצרה אותי המשטרה. הנהג האמיתי שדרס את הילדה מסתובב חופשי, אני עצור סתם".

אתמול, אחרי מצוד של שלושה חודשים, אל פאקיר החשוד בדריסתה והפקרתה של הנערה ניקול רמירז ז"ל ברמלה בחודש אוגוסט האחרון הסגיר עצמו למשטרה. בסוף חודש אוגוסט נדרסה רמירז (12) למוות על ידי רכב שנסע במהירות ברחוב הרצל ברמלה, בשעה שחצתה את הכביש. על פי החשד, רכב מסוג סקודה שעבר במקום פגע בה, הילדה נפגעה אנושות וכעבור מספר ימים מתה מפצעיה.

ניקול רמירז ז"ל (חדשות 2)
אל פאקיר התקשר לחוקרים המטפלים בתיק והודיע היכן הוא נמצא, אנשי משטרת לוד הגיעו אליו ובהמשך עצרו אותו והוא נחקר במהלך יום אתמול. היום הוא הגיע לדיון בהארכת מעצרו. האיש כאמור מכחיש כל קשר לאירוע.

רמירז נפצעה באורח אנוש לאחר שנפגעה מרכב חולף לאחר שיצאה מקיוסק סמוך לביתה. המשטרה חושדת כי מדובר בתאונת פגע וברח לאחר שהנהג החשוד נמלט מהמקום. רמירז פונתה לבית החולים אסף הרופא שם אושפזה במחלקת טיפול נמרץ, אך כעבור ימים ספורים נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.