אונס הנערה בדרום: 4 חשודים נוספים נעצרו

המשטרה עצרה ארבעה נערים נוספים בחשד למעורבות במסכת ההתעללות המינית בנערה בת 14 שנמשכה כחצי שנה. החוקרים צפויים לערוך היום עימות בינם לבין הנערה. במקביל, מנהלת אמה מאבק נגד רשויות הרווחה שרוצות להרחיקה מביתה‎

 המשטרה ממשיכה לחקור את החשד שלפיו נערה בת 14 נוצלה ונאנסה במשך חצי שנה על ידי שמונה נערים, שגם צילמו את המעשים והעבירו ביניהם את התיעוד. אתמול בלילה נעצרו ארבעה נערים נוספים החשודים במעורבות בתקיפה המינית והם יובאו בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום באשקלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כחלק מהתרחבות החקירה צפויה המשטרה לערוך גם עימות בין הנערה לחלק מהנערים החשודים במעשים. הפרשה נחשפה לאחר שאחד הסרטונים שהופצו לכאורה על ידי הנערים, הגיע לידיו של מנהל הפנימייה שבה לומדת הצעירה. הוא פנה מיד למשטרה, שפתחה בחקירה והחלה לעצור חשודים.

במקביל לחקירת המשטרה, מתנהל מאבק משפטי בין האם לרשויות הרווחה שרוצות להעביר את הנערה תחת חסותן. הרשויות רוצות להרחיק את הנערה מאמה כי לדבריהן, האירועים התרחשו כל פעם שהבת חזרה לביתה. כרגע מתנהל דין ודברים בין פקידת הסעד לאמא והוחלט לדחות את ההחלטה עד ליום חמישי.

רשויות הרווחה ביישוב שבו מתגוררת הנערה נמצאות בקשר רציף עם המשפחה ומנסות לסייע לה להתמודד עם המצב הקשה.

"ניצלו את התמימות שלה"

אמש התייחסה אמה של הנערה לראשונה לפרשה, וסיפרה על השעות הקשות שעוברות על בתה. "נהרסו לנו החיים הם פשוט רצחו אותה", אמרה האם בכאב בריאיון לחדשות 2, "אנחנו לא ישנים ולא אוכלים מאז שזה קרה".

"היא סיפרה לי שיש לה ידיד שהיא אוהבת אותו והוא אותה. מרוב התמימות שלה היא לא רצתה להפסיד אותו - ומשם זה התחיל", סיפרה האם על מנגנון הניצול המזעזע שנמשך חודשים ארוכים. "הוא נהג לקרוא לה למקלט ושם הסתתרו החברים שלו, ואחד אחרי השני...מה לא עשו לה".

"קשרו אותה וסתמו לה את הפה"

על מנת להסתיר את שעבר עליה, סיפרה הנערה בת ה-14 לאמה כי היא יוצאת לבלות עם חברותיה. "האמנתי לה, היא אמרה לי שלא אדאג", אומרת האם שבתה הפכה לשפחת מין. "הם סתמו לה את הפה, קשרו אותה, זה נורא".

הקטינה שלומדת בפנימייה סיפרה לחוקרי המשטרה על כך שהתאהבה באחד הנערים שאילץ אותה לבצע את המעשים. על פי החשד כשהגיעה לבית אמה בסופי השבוע, הנער נהג לקרוא לה לבוא עמו למקלטים ולגנים ציבוריים, לשם הגיעו גם חבריו שכפו עליה את היחסים.

"מדובר במקרה מזעזע על שמונה צעירים שאנסו קטינה במהלך תקופה ארוכה והם גם תיעדו את המעשים", אמרה פרקליטתה של המתלוננת, עו"ד ורד שלו. "היא האמינה שאם היא תרצה אותו, כך היא תשיג את מערכת היחסים שהיא הייתה חפצה בה כל כך".