גל אלימות: סופ"ש אחד, 3 מעשי רצח

שלושה בני אדם נרצחו בפחות מ-24 שעות ברחבי הארץ: אתמול בצהריים נורה למוות צעיר בן 26 מלוד, הלילה נרצח תושב טייבה לעיני עוברים ושבים והבוקר נמצאה גופתו של גבר בן 50 עם סימני ירי ברכב. במשטרה חוקרים את שלושת מעשי הרצח

גל רציחות בסוף שבוע אחד: שלושה בני אדם נרצחו בתוך פחות מ-24 שעות ברחבי הארץ, ובמשטרה מנסים לנסות ולמצוא קצוות חוט בפרשות.

אתמול בצהריים נרצח יאסר אל-מרבוע, צעיר בן 26 מהעיר לוד, שעה שנסע ברכבו עם צעיר נוסף בלב העיר. אש שנפתחה על השניים מרכב חולף, גרמה לפציעתו הקשה של אל-מרבוע, והוא מת זמן קצר לאחר מכן בבית החולים אסף הרופא.

תעלומה בגליל: גופת גבר עם סימני ירי נמצאה ברכב בצדי הכביש

בטייבה נרצח הלילה לעיני עוברים ושבים הלאל נשף, תושב העיר. אלמונים שעברו במקום בה שהה, ברחוב הומה אדם, ירדו מרכבם, ירו בו למוות ונמלטו מהמקום. במשטרה מנסים לקשור את האירוע לרכב מאזדה שנמצא שרוף סמוך לעיר, ובודקים אם הוא קשור לרוצחים.

והבוקר נמצאה גופת גבר בשנות ה-50 לחייו, שעליה סימני ירי רבים, שוכבת ברכב שעמד בצדי כביש 70 בגליל. מבדיקת הגופה עולה כי מדובר בתושב העמקים, ובמשטרה מעריכים כי הוא נורה למוות לפנות בוקר. מחוז הצפון במשטרה מנהל את החקירה, אך טרם נעצרו חשודים במעשה.

בהכנת הידיעה השתתף עזרי עמרם

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת