החשד לאונס נערה בדרום: "חיינו נהרסו"

אמה של בת ה-14 שהפכה על פי החשד לשפחת מין של נערים בדרום מדברת לראשונה על מסכת ההתעללות. "ניצלו את התמימות שלה, היא לא רצתה להפסיד את החבר שלה", היא מספרת. "הם פשוט רצחו אותה"

אמה של הנערה שעל פי החשד נוצלה ונאנסה במשך חצי שנה על ידי שמונה נערים בדרום מדברת לראשונה. בשיחה עם חדשות 2 היא מספרת על השעות הקשות שעוברות על בתה ומשפחתה ועל מסכת ההתעללות הקשה. "נהרסו לנו החיים הם פשוט רצחו אותה", היא אומרת, "אנחנו לא ישנים ולא אוכלים מאז שזה קרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היא סיפרה לי שיש לה ידיד שהיא אוהבת אותו והוא אותה. מרוב התמימות שלה היא לא רצתה להפסיד אותו - ומשם זה התחיל", סיפרה האם על מנגנון הניצול המזעזע שנמשך חודשים ארוכים. "הוא נהג לקרוא לה למקלט ושם הסתתרו החברים שלו, ואחד אחרי השני...מה לא עשו לה".

על מנת להסתיר את שעבר עליה, סיפרה הנערה בת ה-14 לאמה כי היא יוצאת לבלות עם חברותיה. "האמנתי לה, היא אמרה לי שלא אדאג", אומרת האם שבתה הפכה לשפחת מין. "הם סתמו לה את הפה, קשרו אותה, זה נורא".

הקטינה שלומדת בפנימייה סיפרה לחוקרי המשטרה על כך שהתאהבה באחד הנערים שאילץ אותה לבצע את המעשים. על פי החשד כשהגיעה לבית אמה בסופי השבוע, הנער נהג לקרוא לה לבוא עמו למקלטים ולגנים ציבוריים, לשם הגיעו גם חבריו שכפו עליה את היחסים.

"מדובר במקרה מזעזע על שמונה צעירים שאנסו קטינה במהלך תקופה ארוכה והם גם תיעדו את המעשים", אומרת פרקליטתה של המתלוננת, עו"ד ורד שלו. "היא האמינה שאם היא תרצה אותו, כך היא תשיג את מערכת היחסים שהיא הייתה חפצה בה כל כך".

שמונת הנערים נהגו על פי החשד לצלם את המעשים ולהעביר את הסרטונים ברשתות החברתיות. אחד הסרטונים הגיע לידי מנהל הפנימייה, שעירב מיד את המשטרה. שניים מהם נעצרו אתמול, היום (שני) הוארך מעצרם בשמונה ימים. הנערים הנוספים צפויים להיעצר בימים הקרובים. מצבה הנפשי של הנערה קשה, ורשויות הרווחה צפויים ללוותה בתקופה הקרובה.