חשד: אח בביה"ח נגע באיבריה של מורדמת

בן ה-36 שעובד כאח בחדרי הניתוח בבית החולים וולפסון בחולון נעצר הבוקר לאחר שצעירה בת 21 שעברה ניתוח התלוננה כי ביצע בה מעשים מגונים בשתי הזדמנויות, בעודה מטושטשת. וולפסון: "ביה"ח רואה בחומרה רבה כל מקרה של תקיפה או הטרדה מינית"

אח בחדר ניתוח. ארכיון (רויטרס)

מעשים מגונים בחדר הניתוח: גבר בן 36 שמועסק כאח בחדרי הניתוח של בית החולים וולפסון בחולון חשוד שנגע באיבריה האינטימיים של צעירה בת 21 אשר נותחה לאחרונה.

הוא ביצע בה את זממו, על פי החשד, בשתי הזדמנויות כאשר הייתה מטושטשת כחלק מהליך ההרדמה או ההתאוששות מניתוח. החשוד, תושב בת ים, נעצר לאחר שהצעירה התלוננה למשטרה על המעשים.

לחוקרים סיפרה המתלוננת כי חשה שמישהו נוגע בה - אך לא יכלה לזהות את האיש בשל החומרים המרדימים. רק לאחר מכן, משיחות עם אנשי הצוות הרפואי, התחוור לה כי אחד האחים היה זה שביצע את המעשים.

רופא בבית החולים סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "האח עובד אצלנו זמן מה ולא ידוע לנו על אירועים חריגים בעבר".

מהמרכז הרפואי וולפסון נמסר בתגובה כי "בהתאם למדיניות ביה"ח ובהתאם לחוק המחייב לכך, ביה"ח מודיע למשטרה על כל אירוע של אלימות ובכלל זה על הטרדה מינית. במקביל, ביה"ח מודיע על אירועים מסוג זה לנציבות שירות המדינה".

"אנו סמוכים ובטוחים כי משטרת ישראל תעשה את עבודתה נאמנה, ונפעל ע"פ ממצאיה", נמסר עוד. "ככלל, ביה"ח רואה בחומרה רבה כל מקרה של תקיפה או הטרדה מינית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת