נסגר התיק נגד סגן השר קרא

חצי שנה לאחר פרסום התלונה נגד סגן השר על הטרדה מינית של עובדת, החליטה המשטרה לסגור את התיק נגד קרא בגין חוסר תשתית ראייתית. סגן השר: "ידעתי שזה ייגמר בלא כלום. זו הייתה עלילה"

המשטרה הודיעה היום כי החליטה לסגור את תיק החקירה נגד סגן השר איוב קרא (ליכוד), אשר נחשד בביצוע מעשים מגונים בצעירה שעבדה עמו. במשטרה הסבירו כי התיק נסגר בשל חוסר תשתית ראייתית.

עם ההודעה על סגירת התיק בירך סגן השר קרא על ההחלטה. "לא היה ולא נברא", הדגיש קרא והוסיף: "ידעתי שזה ייגמר בלא כלום, אבל עדיין התיק העיק עליי".

גם סניגוריו של סגן השר, עו"ד משה ואירית ישראל, הביעו סיפוק מסגירת התיק. "מדובר פשוט בעלילה", אמר עו"ד ישראל, "הוא לא קידם אותה והיא רצתה להתנקם בו".

סגן השר: זו עלילה

בספטמבר האחרון זומן סגן השר לחקירה בחשד שביצע מעשים מגונים בצעירה שעבדה עמו וכבר אז הכחיש בתוקף את הטענות. קרא נשאל על עבודתו עם המתלוננת לפני כארבע שנים וטען שהצעירה טופלת עליו עלילה מרושעת. בתום החקירה הוא שוחרר לביתו.

על האפשרות שמדובר במהלך מכוון של נקמה נגדו השיב סגן השר: "הייתה אישה שביקשה לעבוד בלשכה שלי. כנראה שהיא מאוד רצתה להיות לידי ובמחיצתי - ואני לא רציתי בחורה לידי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת