חשד: מטפלת זרה התעללה בקשישה. תיעוד

בני משפחתה של הקשישה התקינו מצלמות אבטחה לאחר שהתלוננה על יחס קשה מצד המטפלת. המראות שנגלו לעיניהם היו קשים: העובדת הזרה משכה בשערה של הקשישה והכתה אותה. היא נעצרה על ידי המשטרה. "מקווים שימצו עמה את הדין ולא רק יגרשו אותה", אמר בנה

עובדת סיעודית מהודו נעצרה אתמול (ראשון) בחשד שתקפה באכזריות קשישה חולת לב הלוקה בדמנציה, שבה טיפלה בתקופה האחרונה. החשד עלה בקרב בני משפחתה של הקשישה, שהבחינו בשינוי קיצוני בהתנהגותה ובחוסר ביטחון ניכר שהפגינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדי פעם יש נקודות אור שבהן היא חוזרת לתקשר בחדות ובצלילות", אמר בנה בשיחה עם חדשות 2, "באחד מאותם רגעים היא סיפרה לנו שהמטפלת מכה אותה, מתעללת בה ומאיימת עליה".

בני המשפחה פנו לחנות המצלמות הנסתרות "גולן ספיי-שופ", שהתקינה עבורם מצלמות נסתרות בסלון הבית. לאחר מספר ימים שבו קרוביה של האישה וצפו בסרטונים שתיעדו את מערכת היחסים הקשה בין השתיים.

התמונות שנגלו לעיניהם היו קשות: המטפלת נראית שם כשהיא מכה את הקשישה עם מקל, צובטת אותה, מושכת בשערה ומורידה ממנה את השמיכה בכוח.

בני המשפחה ההמומים העבירו את הצילומים למשטרה, שמיהרה לעצור את המטפלת. היום (שני) החליט בית המשפט להאריך את מעצרה במספר ימים. "אנחנו מקווים מאוד שלא רק יגרשו אותה מהארץ, אלא שימצו עמה את הדין ושתלך לכלא לכמה שיותר זמן", אמר בנה בבית המשפט.