המשטרה מבקשת: "מצאו את דני רוזן"

דני רוזן, בן זוגה של אהובה תומר ז"ל, נעלם בשבועות האחרונים לאחר שאיים על פי החשד על אורי קידר מנכ"ל אל-סם - כך הותר היום לפרסום. הסיבה להיעלמות קשורה ככל הנראה בצו המעצר שעומד נגדו, ועורך דינו שמקיים איתו קשר לא רציף אומר: "הוא בריא, שלם, ויודע שהוא דרוש לחקירה"

בית המשפט התיר היום לפרסום, כי דני רוזן, בן זוגה של תנ"צ אהובה תומר ז"ל שנספתה באסון הכרמל, נעלם בשבועות האחרונים. הסיבה להיעלמותו: תלונה שהגיש נגדו יו"ר עמותת אל-סם אורי קידר בנוגע לאיומים. אותו רוזן משמש כדירקטור בחברה.

הפרשה החלה לפני כחודשיים, כאשר קידר ביקש לאשר מדיניות הבראה בעמותה. במסגרת ההבראה, היו אמורים להתבצע פיטורים וקיצוץ במשכורות העובדים. רוזן, שהתנגד לתכנית, החל לשלוח אז מסרונים מאיימים משלושה טלפונים ניידים שונים.

מאז קבלת התלונה, התנהלה החקירה ברגישות על ידי שוטרי תחנת כפר סבא, אך רוזן עדיין לא מוכן להתייצב לחקירה ונעלם. קידר עצמו הביע היום חשש מהיעלמותו של רוזן, מכיוון שמבחינתו הוא אדם לא צפוי וקידר אינו יודע לאן היעלמותו של רוזן עלולה להוביל.

בעקבות היעלמותו, ביקשה המשטרה בקשה שנשמעת הזויה. "סייעו לנו לאתר את רוזן". עו"ד אבי סגל המייצג את רוזן מספר כי הוא נמצא איתו בקשר באמצעות תכתובת דואר אלקטרוני לא רציפה, בעקבותיה הוא יכול להגיד בוודאות שרוזן בריא ושלם. "הוא נעלם ביוזמתו, והוא יודע שיש נגדו צו מעצר", הוסיף עו"ד סגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת