צעירה התלוננה: בן זוגי לשעבר הפיץ ברשת סרטון אינטימי שלנו

מ' יצאה עם בן זוגה מספר פעמים כשביקש ממנה לצלם את הסרטון. היא נתנה את הסכמתה לאחר שהבטיח לה שיישאר ביניהם בלבד. כמה חודשים אחר כך גילתה דרך אחד מחבריה שהסרטון הופץ ברחבי רשת האינטרנט. הגשת התלונה במשטרה לא הפחיתה את תחושת ההשפלה. "מאז אותו יום לא היו לי חיים", סיפרה

פרסום ראשון: זה סיפור שהחל כקשר רומנטי תמים והסתיים בהפצת סרטון אינטימי ברשת. מ', צעירה בשנות ה-20 לחייה מאזור הדרום, הכירה בחור, נפגשה עמו מספר פעמים, והסכימה לבקשתו לצלם סרטון בעל אופי מיני. ארבעה חודשים אחר כך, גילתה לחרדתה כי הסרטון מסתובב בכל רחבי רשת האינטרנט. אתמול (ראשון) הגישה תלונה במשטרת מחוז תל אביב נגד בן הזוג לשעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מ' נתנה את הסכמתה לצילום, בתנאי כמובן שלא יעבירו לאף אדם אחר. "הוא הבטיח לי שיש קוד וזה רק אצלו", סיפרה לחדשות 2 Online. "קיבלתי טלפון מידיד שסיפר לי שהסרטון באינטרנט. ברח לי מהראש שצילמנו בכלל סרטון כזה".

"מאז אותו יום לא היו לי חיים", תיארה מ'. "לא הפסיקו להטריד אותי בטלפון ולהתייחס אלי כמו אל זונה. אני חוששת שלא אוכל לנהל חיים רגילים ושקטים, שאני אלך ברחוב ומישהו יגיד 'זאת זאת מהסרטון'. הוא הרס לי את החיים, וזה לא מגיע לי".

"תופעה מזעזעת". קריב (חדשות 2)

מ' מבקשת להעביר מסר בעקבות המקרה שחוותה. "אסור שגברים יתייחסו לנשים כמו שחקניות פורנו. זה כיף לחצי שעה, ואחר כך זה כתם לכל החיים". עוד הוסיפה כי התלבטה רבות האם להגיש תלונה במשטרה.

"אנחנו רואים שוב את התופעה המזעזעת והקשה של סרטונים אינטימיים שמופצים באינטרנט", אמרה חברת הכנסת יפעת קריב (יש עתיד), שיזמה את חוק הסרטונים, לפיו העונש על הפצת סרטונים מסוג זה יכול להגיע לחמש שנות מאסר בפועל, ומגדיר את סוג העבירה כהטרדה מינית, ולא כפגיעה בפרטיות. "זו קריאה לכל הנשים באשר הן - פעם אחת אל תצלמו סרטונים מהסוג הזה, ופעם שנייה תגישו תלונה במשטרה ושהחוק ידע לטפל בגברים הללו".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv