מצלמות האבטחה תיעדו: פרצו לבית והכו כלבים

רונית שמואלי, תושבת קריית אתא, התלוננה כי כמה צעירים הכו בעוצמה את שני כלביה אמש, אחרי שאחד מהם התנפל על כלבו של צעיר תושב המקום. מצלמות האבטחה תיעדו את רגעי התקיפה שבהן נראה אחד החשודים מטיח מקל בראשו של אחד הכלבים. קטע הווידאו קשה לצפייה

תקיפה אכזרית של כלבים בקריית אתא: טיול שגרתי אמש באחת השכונות בעיר הסתיים עבור רונית שמואלי ושני כלביה בסיוט שאותו לא ישכחו הרבה זמן. חבורת צעירים תקפה אותה ואת חיות המחמד שלה במקלות; הכלבים נפצעו ורונית ניצלה בנס.

ביום שלישי בערב יצאה רונית עם כלביה לטיול, ונתקלה בבני זוג בני 19 ו-21 שטיילו באזור עם כלבם. לאחר שכלבם, שלא היה קשור ברצועה, החל להתקרב אליה היא ביקשה מהם שירחיקו אותו מסביבתה. לדבריה, בני הזוג התעלמו מבקשתה ולאחר שכלבם התקרב לאחד מהכלבים שלה, האחרון נשך אותו ובני הזוג החליטו שלא להישאר חייבים.

הבחור הצעיר הזעיק כמה מחבריו, שהגיעו כעבור מספר דקות עם מקלות למקום. שמואלי ברחה לבית השכנים, אך זה לא מנע מחבורת הצעירים להמשיך ולרדוף אחריה. במצלמות האבטחה בבית השכנים, ניתן לראות אחד מהם קופץ מעל חומת הבית ורץ לעבר הכלב של רונית, ומכה אותו בעוצמה במקל שהחזיק.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט מספרת רונית כי "הוא צעק, 'אני ארעיל לך את הכלב, אני אהרוג לך את הכלבים'. אני חוששת לחיי הכלבים שלי". שמואלי הגישה תלונה בתחנת משטרת זבולון. מהמשטרה טרם נמסרה תגובה לדברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת