חשד: שימר את גופת הנרצחת במלח

פרטים חדשים מחקירת רצח הקשישה בשכונת גילה בירושלים לפני כשלושה שבועות: חקירת המשטרה גילתה שגופת הנרצחת שכבה שבוע בדירה לפני שהתגלתה על ידי בנה. בניסיון להסתיר את גופתה, רכש החשוד ברצח כמויות גדולות של מלח וכיסה אותה כדי לשמר אותה

הותרו לפרסום פרטים חדשים מרצח הקשישה בת ה-80 בשכונת גילה בירושלים, שנרצחה על פי החשד על ידי אדם מעורער בנפשו שהתגורר בביתה. חקירת המשטרה מגלה שגופת האישה הוסתרה בדירה כשבוע לפני שנמצאה. על פי החשד, כדי לשמר את הגופה ולהסתיר את הריח שנפלט ממנה, החשוד רכש כמויות גדולות של מלח וכיסה אותה באמצעותו.

בנה של האישה דיווח למשטרה על היעדרותה לפני כשלושה שבועות בשעות אחר הצהריים, לאחר שלא השיבה לטלפונים שלו. כוחות כיבוי שהגיעו לדירתה, שהייתה נעולה, פרצו אותה אך לא מצאו בפנים דבר, פרט לאי סדר ששרר בדירה. הסריקות אחריה נמשכו אך כשחלפו השעות, שב הבן לתחנת המשטרה.

כוחות משטרה שבו לדירה והבחינו בחשוד, עולה מברית המועצות שאושפז בעבר בבית חולים לחולי נפש, כשהוא נכנס פנימה ונועל את הדלת. הכוחות פרצו לדירה, ערכו חיפוש - ואיתרו את גופתה של בת ה-80, ועליה סימני אלימות.

בחקירה התברר שהחשוד המשיך להתגורר בדירה באותו שבוע עד למציאת הגופה, ואף הזמין חבר להתגורר עמו בדירה, אך לא התיר לו להיכנס לחדר בה נמצאה המנוחה. לאחר שנעצר, מעצרו הוארך והוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית. ביום חמישי הקרוב יוגש נגדו כתב אישום באשמת רצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת