בת ים: צעיר נדקר ונפצע קשה

שני צעירים נדקרו, ככל הנראה במהלך קטטה שאירעה ברחוב בלפור בבת ים. אחד המעורבים בתקרית נמלט מהמקום אולם הוא אותר כעבור זמן קצר. צעיר אחר, בשנות ה-20 לחייו, נפצע קשה וטופל על ידי חובשי מד"א שהוזעקו לזירת האירוע. הוא עבר פעולות החייאה ופונה לביה"ח איכילוב בתל אביב. הרקע לקטטה: סכסוך בפאב

צעיר בשנות ה-20 לחייו נפצע הערב (שישי) קשה מדקירה ברחוב בלפור בבת ים. צעיר נוסף שנדקר גם הוא בקטטה שאירעה הערב ברחוב נמלט מהמקום, אולם כעבור זמן קצר הוא אותר על ידי המשטרה שהוזעקה לזירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום והחלו להעניק טיפול רפואי לצעיר שנפצע קשה. לבסוף, לאחר פעולות החייאה, פונה הצעיר לבית החולים איכילוב בתל אביב, כשהוא דקור בפלג גופו העליון, והוא מחוסר הכרה ומונשם.

מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לקטטה הוא סכסוך שפרץ בין השניים בפאב בעיר. שוטרי מרחב איילון עצרו את החשוד במעורבות בקטטה, גם הוא בשנות ה-20 לחייו, בתום פעילות מבצעית. המשטרה פתחה חקירה.

זירת התקרית, הערב (אלירן אביטל)

"על המדרכה שכב צעיר בשנות ה-20 לחייו", מסרה פרמדיקית מד"א רים אלבסל שהגיעה למקום וטיפלה בפצוע. "חבריו שהיו סביבו ניסו לעצור לו את הדימום המסיבי בעזרת חולצה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימום".

"הרדמנו והנשמנו אותו", הוסיפה אלבסל, "ותוך שאנחנו מייצבים את מצבו פינינו אותו לבית החולים איכילוב כשמצבו קשה ויציב".